Vyhľadávanie zájazdu

Mykonos Grand Hotel Resort ***** Grécko, Mykonos Agios LoannisTermíny a ceny

Mykonos Grand Hotel Resort ***** Grécko, Mykonos Agios Loannis

Elegantný luxusný plážový boutique rezort v typickom kykladskom štýle s malou plážou priamo pri hoteli, fantastickým výhľadom a pohodovou atmosférou. Rezort je situovaný v pokojnejšej časti ostrova, nachádza sa 50 metrov od pláže Agios Ioannis, len 4,2 km od mesta Mykonos svetoznámym svojím nočným životom, tavernami, barmi, zábavným zariadeniam a reštauráciami ako Nobu - Matsuhisha, 4,5 km od letiska, 4,2 km od pláže Psarou a reštaurácie Nammos a 6 km od Paradise Beach. Jedná sa o ideálne miesto pre oddych a relaxáciu.


Vybavenie:
hala s recepciou, výťahy, internetový kútik a bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli, vonku sa nachádza priestranný bazén s morskou vodou s oddelenou detskou časťou, bar pri bazéne, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, koktail bar s terasou, TV miestnosť, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, bezplatné parkovanie, posilňovňa, squash, tenisový kurt, stolný tenis, Wellness – fínska sauna, vonkajšia vírivka, sauna. Za poplatok: masáže a kozmetické procedúry v hotelových kúpeľoch.

Ubytovanie:
2- až 3-lôžkové premium a superior izby s výhľadom na more a vírivkou alebo s výhľadom do záhrady, 3- až 4-lôžkové suity s výhľadom na more alebo so súkromným bazénom. Izby sú vybavené klimatizáciou, minibarom, telefónom s priamou voľbou, kúpeľnou s vaňou alebo sprchou, sušičom na vlasy, županom, kozmetickými potrebami, SAT/TV, nabíjacou stanicou pre iPod, DVD prehrávačom s bezplatnou DVD knižnicou, balkónom alebo terasou. Niektoré suity sú vybavené aj vonkajším nábytkom a grilom.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s raňajkami

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: Mykonos Grand Resort ponúka dokonalé prostredie pre vzácne chvíle romatiky a luxusu. Je ideálnym miestom pre odpočinkovú dovolenku a objavovanie čarovného ostrova Mykonos  na vysokej úrovni.


 

Cena zahŕňa:
- leteckú dopravu z miesta odletu a späť

- ubytovanie 7 nocí

- stravovanie podľa výberu

- služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta ALEBO asistencia CK na telefóne - poistenie insolventnosti.

Cena za základné lôžko nezahŕňa:

Povinné príplatky:
- servisné poplatky (letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostná taxa, transfery, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) – osoba od 2 r. 235 €, dieťa 0-2 r. platí len manipulačný poplatok 60 € - hygienicko-bezpečnostný príplatok (cena príplatku závisí od aktuálnej taxy leteckých spoločností a ubytovacích zariadení a môže sa v priebehu sezóny zmeniť).

- miestna pobytová taxa je hradená klientom priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania a pohybuje sa vo výške od 0,50 € do 4,00 €/izba/noc. CK Solvex účtovanie poplatku nemôže ovplyvniť.

Doplňujúce informácie: 

- Dieťa do 2 r. bezplatne – bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo, platí len servisné poplatky

- Dieťa na základnom lôžku platí 90 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Dospelá osoba na prístelke platí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny.  - Príplatok za jednolôžkovú izbu činí 85 % z ceny základného lôžka z katalógovej ceny. - Príplatok za raňajky, večere, obedy, all inclusive - dieťa platí 50% z cenníkovej ceny dospelej osoby, ak nieje uvedené inak.

- Dieťa zadarmo
 - vo vybraných ubytovacích kapacitách - platí len servisné poplatky a povinné príplatky.

- Stály klient - 
dospelá osoba, ktorá cestovala s CK za posledné 4 roky minimálne 2-krát.

- Dodatočné zľavy nie je možné poskytnúť, pokiaľ cena za základné lôžko presahuje zľavu 50% z katalógovej ceny. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -