Vyhľadávanie zájazdu

Na skok do Austrálie (individuálne)Termíny a ceny

Na skok do Austrálie (individuálne)

deň 1 a 2 - ODLET a LET: 1. a 2. deň ODLET a LET

deň 3 - MELBOURNE: Prílet do Melbourne, transfer do hotela, ubytovania. Voľný zbytok dňe na prehliadku mesta. Nocľah.

deň 4 a 5 - GREAT OCEAN ROAD: 4. a 5. deň GREAT OCEAN ROAD

deň 4 a 5 - Ráno si v meste vyzdvihnete auto a vydáte sa po jednej z najkrajších panoramatických ciest Great Ocean Road. Na ceste uvidíte možno najkrajšie časťi austrálskeho pobrežia, atrakciu 12 apoštolov alebo môžete vidieť koaly v živej prírode. Nocľah na ceste. Ďalší deň potom cesta do Melbourne. Nocľah.

deň 6 - MELBOURNE – CANBERRA: Cesta do Canberry, prehliadka metropoly Austrálie, nocľah.

deň 7 - CANBERRA – SYDNEY: Prejazd do Sydney, po ceste návšteva Národného parku Morton, kde sa vydáte na prechádzku k vodopádom Fitzroy Falls. Večer príchod do Sydney, nocľah.

deň 8 - SYDNEY: Prehliadka mesta, pri ktorej sa pozriete do prístavnej časti Circular Quay so svetoznámou budovou Opera House a mostom Harbour Bridge. Zaistená exkurzia do Opera House. Zvyšok dňa obhliadka najstaršej štvrte Sydney The Rocks. Nocľah.

deň 9 - SYDNEY: Po raňajkách návšteva Sydney Tower a akvária. Prehliadka botanickej záhrady a čínskej štvrti. Popoludní môžete vyraziť na známu pláž Bondi Beach a urobiť si krásnu prechádzku po útesoch. Nocľah.


PRÍLET DO PRAHY: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu, 7x nocľah v hoteli 3* s raňajkami, automobil kategórie Economy s plným krytím,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy 369,- EUR, vstupy do národných parkov, v texte uvedené doporučené výlety či plavby (pokiaľ nie je uvedené inak), stravovanie (pokiaľ nie je uvedené inak), benzín, mýtne, parkovné, GPS a iné náklady spojené s prevádzkou auta ako contract fee či poplatok za jednosmerný prenájom, služby českého sprievodcu, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Podrobné a doplňujúce informácie k individuálnym programom do AUSTRÁLIE žiadajte v CK.Uvedený itinerár možno ľubovoľne meniť, skracovať či predlžovať.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -