Vyhľadávanie zájazdu

Narcia Resort Hotel ***** Turecko SideTermíny a ceny

Narcia Resort Hotel ***** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: 55 km Antalya Najbližšie mesto (km): 5 km Side Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 350 m

Základné informácie - Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a svojim hosťom ponúka oddych v pokojnom prostredí. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a vedľajších budov.  K dispozícií je vnútorný a vonkajší bazén s detskou časťou, vonkajší relaxačný bazén, tobogany, fitnes centrum, lekára. Nachádza v centre mesta Kumköy / Side, ktoré je najznámejšmí turistickým centrom Turecka. Neďaleko hotela sa nachádzajú nákupné centrá, reštaurácie, bary a nočné kluby.

Poloha - Hotel sa nachádza 5 km od centra mesta Side, 8 km od mesta Manavgat a od letiska v Antalyi 55 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené balkónom, kúpeľňou/Wc, indivuduálne ovládanou klimatizáciou, fénom, trezorom (za poplatok), minibarom, SAT LCD-TV, súpravou na prípravu teplých nápojov. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. Loft izby sú menšie, situované v podkroví a bez balkóna.

Pláž - Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená približne 350 m od hotela. Na pláž premáva kyvadlová doprava. Ležadlá, slnečníky, matrace, osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej aj domácej kuchyne, k dispozícií sú á la carte reštaurácie, cukráreň, bary, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Pre deti sú k dispozícii animácie, mini klub, detské ihrisko a bazén s tobogánmi.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, stolný tenis, fitness centrum, šmykľavky, plážový volejbal a šípky. Vodné športy sú za poplatok.

Wellness - Služby Wellness centra bez poplatku: sauna, hamman a parný kúpeľ. Za poplatok sú masáže, píling, kaderníctvo a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje, občerstvenie počas dňa. Importované alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - www.narciahotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -