Vyhľadávanie zájazdu

Národné parky Chorvátska s pobytom pri moriTermíny a ceny

Národné parky Chorvátska s pobytom pri mori

Úvod - 10-dňový autokarový zájazd

Perex - Navštívime najväčšie mesto severnej Dalmácie - Zadar, starochorvátske kráľovské mesto Nin s pozostatkami najväčšieho antického chrámu na Jadrane, kostol vyhlásený za najmenšiu katedrálu na svete, jedno z najkrajších chorvátskych miest - Šibenik a tri národné parky Chorvátska - NP Krka, Paklenica a najznámejšie Plitvické jazerá, ktoré isto poznáme z filmov o Winnetuovi. Okrem poznávania si vychutnáme i pobyt pri jednom z najkrajších morí sveta.

Ubytovanie - 7x ubytovanie s all inclusive v hoteli Donat 3*

Stravovanie - 7x all inclusive

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokarová.

1. deň - Odchod zo Slovenska v neskorých večerných hodinách (z Bratislavy cca o 19:00 hod.), tranzit cez Maďarsko.

2. deň - V ranných hodinách príchod do Zadaru, individuálne voľno, pobyt pri mori. Popoludní ubytovanie, večera.

3. deň - Po raňajkách odchod na prehliadku mesta Zadar, ktoré je najväčším mestom severnej Dalmácie. Popoludní zastávka v Starochorvátskom kráľovskom meste Nin s pozostatkami najväčšieho antického chrámu na Jadrane, mozaiky, kostol vyhlásený za najmenšiu katedrálu na svete, jedinečný romantický korunovačný kostol, starochorvátska loď Condura i iné. Návrat na ubytovanie, večera.

4. deň - Raňajky, celodenný výlet do Národného parku Krka s jedinečným prírodným dielom – vodopádmi na rieke Krka. Pokračovanie do jedného z najkrajších chorvátskych miest – Šibenika, návrat do hotela, večera.

5. deň - Raňajky, individuálne voľno, pobyt pri mori. Večera.

6. deň - Raňajky, individuálne voľno, pobyt pri mori. Večera.

7. deň - Raňajky, výlet do Národného parku Paklenica, kde sa dva hlboké kaňony – Veľká a Malá Paklenica vrývajú do horského masívu Velebit (individuálne voľno, možnosť turistiky), v popoludňajších hodinách návrat do hotela, individuálne voľno (pobyt pri mori), večera.

8. deň - Po raňajkách odchod k Plitvickým jazerám – sústave 16 jazier s čírou vodou navzájom pospájaných vodopádmi (pamiatka UNESCO), ktoré sú známe z filmov o Winnetuovi, individuálne voľno (možnosť lodných výletov po jazerách, resp. turistiky). Návrat do hotela, večera.

9. deň - Raňajky, individuálne voľno s možnosťou pobytu pri mori. Odchod na Slovensko vo večerných hodinách.

10. deň - Návrat na Slovensko v ranných hodinách (cca 06:00 hod.).


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 7x ubytovanie s all inclusive v hoteli Donat 3*, pobytovú taxu, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 1 osobou, za izbu s balkónom, za miesto v prednej polovici autokaru, vstupy, výlety a cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -