Vyhľadávanie zájazdu

New York, Washington a relax v CancúneTermíny a ceny

New York, Washington a relax v Cancúne

Ponúkame Vám veľmi príjemnú cestu na ktorej ukojíte rozum aj srdce. New York Vás ovalí svojou monumentálnosťou a Washington prekvapí príjemnou atmosférou. Oddychovať budete v all inclusive rezorte v oblasti Cancún.

deň 1 - 1 -

Odlet a prílet do New Yorku. Pohodlný let renomovanými leteckými spoločnosťami. Chcete viac? Vyskúšajte business class. Po prílete sa stanete súčasťou tohto živého organizmu hneď od začiatku. Sme v meste ktoré nikdy nespí NEW YORK, NEW YORK.

deň 2 - 2 -

Dnes nás čaká spoločná prehliadka Manhattanu. Keďže každý má šancu si vybrať hotel, ktorý mu najviac vyhovuje, pozbierame sa z hotelov a prehliadku začneme na dolnom Manhattane. Vyskúšajte naše prémiové hotely priamo na Times square! Z Battery parku je pohľad na Ellis Island a na Sochu slobody. Okolo najstaršieho parčíku v New Yorku a soche útočiaceho býka sa prejdeme k pravdepodobne najbohatšiemu kostolíku na svete, kostolu Trinity. Pozrieme sa na pamätník 9/11, miesto kde stáli Dvojičky svetového obchodného centra. Prejdeme sa po Wall street a povieme si niečo o tomto „divokom“ mieste, ktoré sa mnohokrát stalo predlohou filmov Wall street nás dovedie k East river a k vyhliadke na Brooklynský most. Z dolného Manhattanu sa presunieme na horný. V tejto časti sa nachádza slávny Central park s chronicky známymi miestami. Dakota building, Strawberry fields, Trumpove klzisko a hotel Plaza. To všetko je tu pokope. Pri hoteli Plaza začína známa nákupná zóna Piatej avenue. Na Piatej je nádherne a bohato vyzdobený kostol sv.Patrika a naproti Rockefellerove centrum. Deň ešte neskončil a v meste je čo preskúmavať.

deň 3 - 3 -

Aby sa vám trošku zmenil pohľad na mesto, môžete si Manhattan pozrieť z vody. Plavba nás zoberie po rieke Hudson k soche Slobody, okolo Dolného Manhattanu do East River a popod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. (Plavba je fakultatívna). Budete mať šancu pofotiť a pozrieť si mesto z iného uhla. Po tejto plavbe, ktorá trvá dve hodiny, máte ešte dostatok času na vlastný program v meste. V New Yorku je možností neúrekom a za jednu pár dňovú návštevu všetko nestihnete. Určite si však toto mesto zamilujete, ako drvivá väčšina zo 65 miliónov návštevníkov, ktorí sem ročne zavítajú. Ak na plavbu nepôjdete, tak deň strávite podľa svojej chuti a nálady či už nákupmi, galériami, alebo relaxom v Central Parku. CK sprievodca Vám rád poradí.

deň 4 - 4 -

Opustíme New York a čaká nás hlavné mesto USA, veľmi príjemná metropola Washington DC. Hlavné mesto USA WASHINGTON DC bolo vytvorené umelo z darovaných pozemkov Virgínie a Marylandu. Najprv boli postavené dve najdôležitejšie budovy – Capitol a sídlo prezidenta. Od roku 1800 je plne funkčné a ostalo ako hlavné mesto rastúcich spojených štátov do dnešných dní. Už v 19 storočí bolo mesto naplánované a viac-menej sa rozostavenie dodržalo. Na veľkom priestranstve sú známe pamätníky, múzeá a iné budovy dôležité pre chod krajiny.

deň 5 - 5 - Prejdeme celý National Mall od Bieleho domu, okolo Lincolnovho pamätníka, cez múzeum letectva a vesmíru po Capitol. Prehliadku zakončíme pri Fordovom divadle, kde bol postrelený Abraham Lincoln. Okrem National Mall sa tu nachádza aj známy cintorín Arlington, kde je pochovaný aj JFK so svojou rodinou. Neďaleko je Pentagon, chronicky známa budova ministerstva obrany USA. Mesto má peknú úpravu, je tu pohoda a po uponáhľanom a preplnenom New Yorku pôsobí ako balzam.

deň 6 - 6 -

Odlet a prílet na Vašu pláž v Cancune a ničím nerušený oddych. Čaká Vás oddych 5 nocí all inclusive v 4* rezorte. 4* ROYAL SOLARIS, Cancun s perfektnou polohou necelých 15 minút jazdy z letiska priamo na horúcich plážach Cancunu. K najlepším nákupom v Cancune to máte peši asi 4 km a zábavný park Wet and Wild je do 15 minút chôdze z hotela. Stravovanie: All inclusive s medzinárodnou kuchyňou. Izby: Štandardne zariadené s klimatizáciou, fénom, trezorom, ktoré spĺňajú 4* štandard. Jednoduchší hotel, ktorý však ponúka štandardný komfort a all inclusive adekvátne cene. Vhodné pre nenáročných klientov, ktorí si nepotrpia na luxus a značky. V prípade, že tento hotel nie je dostupný používame hotely rovnakej kategórie ako Gran Oasis, Jade Riviera, Sandos Playcar. Ak si želáte zlepšiť úroveň ubytovania tak využite doplnkové služby CK Prémium a doprajte si lepší hotel.

deň 7 - 7 -

Relax all inclusive na Mayskej riviére.

deň 8 - 8 -

Relax all inclusive na Mayskej riviére.

deň 9 - 9 -

Relax all inclusive na Mayskej riviére.

deň 10 - 10 -

Relax all inclusive na Mayskej riviére.

deň 11 - 11 -

Posledný drink, balenie a odlet domov.

deň 12 - 12 - Prílet.


Cena zahŕňa

prelet Washington-Cancun v economy class

5 x ubytovanie v izbách pre dve osoby počas poznávacej časti zájazdu v 3* hoteloch Viac o ubytovaní - tu.

5 x ubytovanie v Cancúne all inclusive na pláži

dopravu podľa programu

letiskové transfery (okrem cesty z letiska na hotel po prílete do New Yorku)

všetky cestné poplatky

sprievodcu po 6. Deň

asistenčné služby

najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa

letiskové poplatky, cestu taxíkom z letiska na hotel v NY, ostatné vstupné do pamiatok a atrakcií, vreckové, ESTA do USA, stravu, fakultatívne výlety, resort fee v hoteloch (od 4 do 55 usd/1 izba/1noc), vratný depozit za izby, batožinu na vnútroštátnych letoch v USA/Kanade a letoch do Karibiku


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -