Vyhľadávanie zájazdu

Novotel Marsa Alam ***** Egypt Marsa Alam El QuseirTermíny a ceny

Novotel Marsa Alam ***** Egypt Marsa Alam El Quseir

Poloha - Hotel leží v pokojnej oblasti Marsa Alam, 55 km od letiska.

Vybavení - Hotel vhodný pre všetky vekové kategórie i rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, lobby bar, bar na pláži, pool bar, reštaurácia, internetové pripojenie, konferenčná sála, obchody.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, WIFI pripojenie, balkón alebo terasa.

Pláž - Piesočnatá pláž priamo pri hoteli, do hlbokej vody vstup cez koralové podložie po móle. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.

Sport - Dva vonkajšie bazény (jeden v zimnom období vyhrievaný), krytý bazén, fitness centrum, masáže, hammam, jacuzzi, sauna, volejbal, boccia, šípky, vodné športy na pláži, potápačské centrum.

Stravování - All inclusive, ktoré zahŕňa: - raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- ľahké občerstvenie počas dňa- popoludňajšia káva, čaj, zákusky- 10:00 - 02:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby

Děti - Bazén, ihrisko, miniklub.

Poznámka - Pri cestách do Egypta musí mať cestujúci pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate. Každé dieťa musí mať vlastný cestovný pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -