Vyhľadávanie zájazdu

Ocean Paradise Resort & Spa **** Kiwengwa - severovýchodné pobrežie ZanzibarTermíny a ceny

Ocean Paradise Resort & Spa **** Kiwengwa - severovýchodné pobrežie Zanzibar

Ocean Paradise Resort & Spa **** Kiwengwa - severovýchodné pobrežie - Popis: tento rezort postavený v africkom štýle sa nachádza v pokojnej tropickej záhrade na východe ostrova, v oblasti Kiwengwa. Vzdialený je od letiska cca 45 minút jazdy. Klientom ponúka oddych v elegantných izbách, na krásnych bielych plážach, či v modernom hotelovom wellness centre.

- Vybavenie: recepcia, Wi-Fi zdarma v spoločných priestoroch, 3 reštaurácie – Ocean Restaurant s panoramatickou terasou, Pizzeria Jahazi s regionálnou kuchyňou, À la carte reštaurácia/ plážová reštaurácia Mawimbi, obchod so suvenírmi, 1 bazén, ležadlá a slnečníky zdarma, zmenáreň, nočný klub, potápačské centrum, konferenčná miestnosť, fitness a wellness centrum.

- Pláž: biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: denné a večerné programy, diskotéka, fitness centrum, stolný tenis, biliard, šachy, vodné pólo, aqua aerobik, volejbal, za poplatok potápačské centrum, vodné športy, šnorchlovanie, windsurfing, masáže, jacuzzi, sauna.

- Stravovanie: All inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 23:00), ľahké občerstvenie počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, balkón/terasa, sušič vlasov, klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, set na prípravu kávy a čaju, moskytiéra, TV s plochou obrazovkou, telefón, minibar (za poplatok). V základnej cene izba Standard Garden.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - Superior Garden, Superior, Superior Seafront a Junior Suite.

- https://oceanparadisezanzibar.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/BRATISLAVY: Odbavenie na letisku vo Viedni alebo v Bratislave 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dubaji.

deň 2 - POBYT NA ZANZIBARE: Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

deň 10 - ODLET DO BRATISLAVY/VIEDNE: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo večerných hodinách (cca o 18:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Bratislavy/Viedne.

deň 11 - PRÍLET DO BRATISLAVY/VIEDNE: Prílet do Bratislavy/Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -