Vyhľadávanie zájazdu

Okúzľujúca WROCLAW a okolieTermíny a ceny

Okúzľujúca WROCLAW a okolie1.deň:
 odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Brzegu, v ktorom sa nachádza zámok slezských Piastovcov, známy aj  ako Slezský Wawel. V objekte sídli Múzeum slezských Piastovcov, ktoré zoznamuje návštevníkov s dejinami mesta,  slezských Piastovcov a prezentuje tiež slezské sochárstvo a maliarstvo. V zbierkach múzea sa nachádzajú aj sarkofágy  lehnicko-brežských kniežat a stredoveký lovecký luk. Presun do mesta Wroclaw – štvrté najväčšie mesto Poľska, nazývané aj  ,,poľské Benátky“, krátke zoznámenie sa s mestom zloženým z 12 ostrovov a viac ako 100 mostov, odchod na ubytovanie.

2.deň:
 raňajky, prehliadka mesta Wroclaw, ktoré je právom považované za jedno z najkrajších miest v Poľsku. Prechádzka mestom  – ostrov Tumski s gotickou katedrálou sv. Jána Krstiteľa, Tumski most, trhové námestie, radnica, stredoveké domy Janko a  Marienka, kostol sv. Alžbety, Vroclavská univerzita s historickou Aulou Leopoldina, Raclawická panoráma, park Szczytnicki s  Japonskou záhradou, Hala storočia (UNESCO), Multimediálna fontána, individuálne voľno, návrat na ubytovanie.

3.deň:
 raňajky, návšteva zámku Ksiaz – tretí najväčší zámok v Poľsku s viac ako 400 miestnosťami, postavený na skalnatom  výbežku nad riekou Pełcznica, ktorý ponúka svojim návštevníkom krásne zámocké interiéry a tajomné podzemné chodby  vybudované počas 2. svetovej vojny. Presun ku Kostolu mieru (UNESCO) vo Swidnici, najväčšiemu drevenému kostolu v  Európe, s nádherným barokovým interiérom. Odchod na Slovensko, príchod v neskorých večerných hodinách.

Zľay First Minute:

7% do 31.01.2021

5% do 31.03.2021Zľay First Minute:

7% do 31.01.2021

5% do 31.03.2021Cena na osobu obsahuje:
doprava klimatizovaným autobusom • 2 x ubytovanie s raňajkami • sprievodca • DPH. 

Možné príplatky:
cestovné poistenie +6,- €/osoba/zájazd • nástupné miesto na autobus: BA, TT, PN, NM +8,- €, TN PB, ZA bez príplatku • miestenka +8,- € • jednolôžková izba +50,- €/zájazd.  

Možné vstupy (na mieste):
Brzeg: Múzeum slezských Piastovcov 18,- PLN • Wroclaw: Hala storočia od 12,- PLN, katedrála sv. Jána Krstiteľa od 5,- PLN, Raclawická panoráma 30,- PLN, Aula Leopoldina 12,- PLN, Japonská záhrada 10,- PN • Zámok Ksiaz: interiér + palmový skleník 39,- PLN, podzemie 29,- PLN, palmový skleník 12,- PLN, interiér + podzemie + palmový skleník 59,- PLN • Swidnica: Kostol Mieru 12,- PLN.

Povinný príplatok:
pobytová taxa cca 1,- €/osoba/noc – platba na mieste. 


Ceny vstupov sú orientačné, počas roka sa môžu meniť.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -