Vyhľadávanie zájazdu

Orange County Resort Hotel ***** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Orange County Resort Hotel ***** Turecko Alanya

Pláž - Hotel sa nachádza 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 30 km od Alanye, 30 km od mesta Side a 15 km od mestečka Manavgat. Štandardná izba Štandardné izby sú vybavené kobercom, telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini barom, trezorom, kúpeľňou s vaňou/sprchovacím kútom a fénom.

Web - Hamam, sauna a parný kúpeľ sú bez  poplatku. Ostatné služby SPA centra sú za poplatok.

Wellness - Mini klub pre deti vo veku 4-12 rokov, stráženie, herňa, ihrisko, bufet, detský bazén, detské animácie.

Pre deti - Bez poplatku si užite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, basketbal, šípky, minigolf, mini futbal, volejbal, bedminton, posilňovňu, tenis. Vodné športy, aquapark je možné využiť za poplatok.

Vybavenie izieb - Piesočnato-kamienková pláž leží priamo pred hotelom, na ktorú sa pohodlne dostanete vybudovaným nadchodom z hotelového areálu. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne k dispozícii bez poplatku, osušky sú za zálohu.

Šport a zábava - V hlavnej  reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy a večere medzinárodnej i domácej kuchyne. V hoteli sa nachádza à la carte reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, tiež cukráreň a v určených hodinách sa podáva gözleme. K dispozícii je aj 6 barov, vrátane baru pri bazéne a disco baru. Čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -