Vyhľadávanie zájazdu

Özlem Garden ***+ Turecko SideTermíny a ceny

Özlem Garden ***+ Turecko Side

Hotel je vyhľadávaný hlavne kvôli svojej polohe a pokojnej atmosfére a ponúka komfortné ubytovanie bungalovového typu. Özlem znamená po turecky „túžba“. Özlem Garden je niečo ako „záhrada túžby“. Bungalovy medzi pomarančovníkmi a rozkvitnutými kríkmi dotvárajú rodinnú atmosféru tohto miesta.

Poloha:
Hotel sa nachádza v známom stredisku Side, priamo pri piesočnatej pláži. Od pláže ho delí novovytvorená pešia promenáda, ktorou sa jednoducho a zároveň veľmi príjemnou prechádzkou dostanete priamo do historického centra Side (500 m), ktoré Vás zláka svojimi romantickými uličkami plnými obchodíkov, reštaurácií, barov a samozrejme, historickými pamiatkami. Od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 64 km a necelých 7 km od Manavgatu, známeho svojimi vodopádmi.

Vybavenie:

72 bungalovov, 2- poschodová anex budova, 82 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia a terasa s výhľadom na more, bar, vonkajší bazén, detský bazén, slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, stolný tenis, hamam. Za poplatok: SPA centrum, masáže, trezor na recepcii.    Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (25 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., eco izby (18 - 20 m2, nižší komfort ubytovania, v anex budove), individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, WiFi, minibar (doplnenný pri príchode), balkón/terasa, detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 08:00 - 10:30, obedy 12:30 - 14:00, večere 19:00 - 21:00, káva, čaj, koláčiky, zmrzlina 15:00 - 16:00, alkoholické a nealkoholické nápoje domácej produkcie 10:00 - 24:00. Za poplatok: alkoholické a nealkoholické nápoje zahraničnej produkcie podľa aktuálnej ponuky hotela, čerstvá šťava, všetky nápoje po 24:00. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Hotel je situovaný priamo na súkromnej piesočnatej pláži. Pozvoľný vstup do mora je vhodný pre rodiny s deťmi, neplavcov alebo menej zdatných plavcov. Ležadlá a slnečníky sú na pláži zadarmo. K dispozícii je aj plážový bar.Ozlem Garden
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 12 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 1-2 €/os./deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 1-2 €/os./deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené.Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 1-2 €/os./deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -