Vyhľadávanie zájazdu

Palau Pacific Resort **** Koror PalauTermíny a ceny

Palau Pacific Resort **** Koror Palau

Palau Pacific Resort ****, Koror - Popis: luxusný hotelový komplex so 160 izbami leží priamo pri pláži v nádhernom prostredí Kororu.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, butik, obchodík so suvenírmi, konferenčné centrum. Hotel má vlastnú lagúnu s 200 druhmi koralových rybiek, ktoré sú 2 krát denne kŕmené. V základnej ponuke sú izby s výhľadom na more, izby na 2. poschodí a izby typu suite sú za príplatok. Transfer z letiska trvá cca 25 minút.

- Pláž: piesočnatá s bielym koralovým pieskom pred hotelom.

- Zábava a šport: bazén, jacuzzi, potápačské centrum, windsurfing, šnorchlovanie, jachting, kajaky, golfové cvičisko, fitness, tenisové kurty.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, stropný ventilátor, izbový trezor, telefón, balkón alebo terasa.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Zraz na letisku a odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet.

deň 2 - PRÍLET NA PALAU: Prílet do Kororu, transfer do zvoleného hotelu, ubytovanie.

deň 3 - PALAU: Raňajky. Pobyt na Palau, vyhlásenom potápačskom raji. Doporučujeme výlet do vnútrozemskej lagúny v súostroví Mecherchar s endemickými medúzami, kde je možné medzi desiatkami tisíc vznášajúcich sa medúz šnorchlovať a zažiť pocity akoby z iného sveta, výlet do oblasti scénických skalnatých ostrovčekov Rock Islands, tvoriacich malebnú mozaiku krasových mogotov s excelentnými potápačskými lokalitami, netopierej jaskyne a lomu, odkiaľ obyvatelia ostrovu YAP odvážali svoje gigantické kamenné mince, alebo návštevu folklórnej dedinky Badeldaob. Okolo ostrova Pepeliu je viac ako päťsto potopených leteckých a lodných vrakov z dôb americkej ofenzívy proti okupačným japonským jednotkám. Lahôdkou sú podmorské labyrinty krasových jaskýň a priepastí a s pestrou pelagickou faunou.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Koror - Viedeň, transfery, 7 × nocľah s raňajkami vo Vami vybraných hoteloch,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník, odletovú taxu v Korore 20,- USD, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR /osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -