Vyhľadávanie zájazdu

Palm Island ****+ GrenadinyTermíny a ceny

Palm Island ****+ Grenadiny

Palm Island ****+, Grenadiny - Popis: komfortný, komorný rezort ležiaci na súkromnom ostrove Palm v južnej časti súostrovia Svätý Vincent a Grenadíny; známeho pre svoju prírodnú krásu, čistotu a hojnosť podmorského sveta s nedotknutými koralovými útesmi, pestrofarebnými topickými rybami a vraky lodí; je vyhľadávaný prevažne cestovateľmi túžiacimi po pokoji, odpočinku a relaxáciu.

- Vybavenie: bazén, 2 reštaurácie, 2 bary, kúpeľné centrum, fitnes centrum, knižnica s TV a bezdrôtovým pripojením k internetu.

- Pláž: piesočné pláže pozdĺž ostrova.

- Zábava a šport: príležitostné večerné zábavné programy, prechádzka na bicykli, tenis, stolný tenis, bezmotorové vodné športy, šnorchlovanie, golfové odpalisko na ostrove, vychádzkové trasy.

- Stravovanie: All Inclusive - raňajky formou bufetu alebo a'la carte, obedy a večere a'la carte, popoludňajší čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby ; za poplatok možnosť pikniku alebo romantických večerí na plážach.

- Vybavenie izieb: 41 izieb a 2 vily umiestnené v tropickej záhrade alebo na pláži s klimatizáciou, stropným ventilátorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom vlasov, trezorom, minibarom, rýchlovarnou kanvicou. Hotel akceptuje osoby staršie ako 16 rokov.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Let s prestupmi, prílet na letisko, uvítanie na letisku zástupcom hotela a následný transfer do hotela podľa výberu.

deň 2 - SVÄTÝ VINCENT & GRENADÍNY: Pobyt na ostrove. Kúpanie, opaľovanie, šnorchlovanie, vodné športy, množstvo výletov zameraných na poznávanie prírodných krás ostrova a okolitých pláží. K nezabudnuteľným patrí aj výlety na okolité pridružené ostrovčeky s plážami provokujúcimi k leňošenie a vyvádzanie v teplom, priezračnom karibskom mori.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie a opaľovanie, popoludní transfer na letisko a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň - Svätý Vincent & Grenadíny - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, 7 x nocľah vo vybranom hoteli,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník, fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň, príplatky za možnú kombináciu s ďalšími karibskými ostrovmi,

Poznámka: zájazd je možné predĺžiť o pobyt na ďalších karibských ostrovoch.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -