Vyhľadávanie zájazdu

Palm Royale Resort Soma Bay ***** Egypt, Hurghada Soma BayTermíny a ceny

Palm Royale Resort Soma Bay ***** Egypt, Hurghada Soma Bay

Rezort má idylickú polohu na pobreží Červeného mora s výhľadom na krištáľovo čistú vodu a môže sa pochváliť bezpečnosťou, súkromím a exkluzivitou. Dve priľahlé zátoky ponúkajú dokonalú atmosféru podľa vkusu každého z nás. Od 1.12 - 14.12.2023 prebieha rekošntrukcia Azur Baru.Poloha:
Hotel sa nachádza pri pobreží Červeného mora v zálive Soma Bay. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v meste Safaga, ktorého centrum je vzdialené 5 km od hotela. Dostanete sa tam taxíkom. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 47 km od hotela a samotné centrum Hurghady je vzdialené 55 km od hotela.

Vybavenie:
5- poschodová hlavná budova, 2 vedľajšie budovy, 445 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (grécka, talianska, ázijská, orientálna), 4 bary, vonkajší bazén (v zime vyhrievaný), vonkajší detský bazén, denné a večerné animácie, živá hudba, disco, miniklub (4-12r.), detské ihrisko, mini disco, fitnes, aerobik, plážový volejbal, futbal, minigolf, sauna, parná miestnosť. Za poplatok: SPA centrum, masáže, tenisové kurty (osvetlenie a zapožičanie náčinia), šípky, stolný tenis, obchody, práčovňa, doktor, babysitting.

Ubytovanie:
2 - lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky (45m2), za deti sú v tomto hoteli považovane osoby mladšie ako 14r., rodinné izby (2 miestnosti, max. 2+2), junior suity (max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, TV, WiFi, trezor, set na kávu a čaj, minibar(voda/nealko nápoje), balkón / terasa. Za poplatok: roomservice.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 06:30 - 10:30, neskoré raňajky 10:30 - 11:30, obedy 12:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, káva, čaj, koláčiky 15:00 - 18:00, snack 12:00 - 17:00, bar pri bazéne, lobby bar, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie (rezervácia nutná vopred), disco bar 23:00 - 02:00, importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, nápoje po polnoci. Podrobný rozpis all inclusive pogramu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a s mólom. K dispozícii je plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace a osušky zadarmo. Vodné športy ako potápanie, vodné lyžovanie, surfovanie sú za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Palm Royale Resort Soma Bay


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -