Vyhľadávanie zájazdu

Panónsky vianočný galakoncertTermíny a ceny

Panónsky vianočný galakoncert

Úvod - 1-dňový zájazd

Perex - Eisenstadt, hlavné mesto spolkovej republiky Burgenland neďaleko Neziderského jazera a zámok Esterházyovcov s 300-ročnou históriu a bohatými zbierkami, spojený s menom hudobného skladateľa Jozepha Haydna. Ochutnávka panónskych vín. Silný umelecký zážitok v nádhernej Haynovej sále zámku patriacej k najlepším koncertným sálam vo svete, prinesie vianočný galakoncert v podaní kapelníka Ferry Janosku s pestrým zástupom umelcov z rôznych žánrov.

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod z Bratislavy cca o 17:00 h do Burgenlandu. Po príchode na zámok Esterházy v Eisenstadte možnosť ochutnávky panónskych vín v zámockej vinárni „Selektion Burgenland“ (fakultatívne). O 19:30 h koncert v nádhernej Haydnovej sále zámku. Výnimočný burgenlandský muzikant – jazzový pianista, skladateľ a kapelník Ferry Janoska opäť privíta pestrý zástup umelcov z rôznych žánrov, aby spoločne s publikom oslávili hudobné Vianoce v panónskom štýle. Po skončení koncertu odchod na Slovensko s príchodom do Bratislavy v neskorých nočných hodinách.

ZÁMOK ESTERHÁZY
Zvláštna atmosféra budovy, ktorá dojemným spôsobom spája lesk baroka, prísnosť klasicizmu a vplyv rakúskeho biedermeiera, inšpirovala Jozefa Haydna k jeho výnimočnej hudbe. Haydnova sála s nádhernými freskami a vynikajúcou akustikou je skvostnou pýchou zámku a patrí k najlepším koncertným sálam na svete.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom resp. mikrobusom, vstupenku na predstavenie kategórie K5, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa - Doplatky: za ochutnávku vína (objednať pri kúpe zájazdu), za miesto v prednej polovici autokaru.

Vstupy, cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -