Vyhľadávanie zájazdu

Paradise Island Resort - Water Villa ***** Maledivy Severný Malé atolTermíny a ceny

Paradise Island Resort - Water Villa ***** Maledivy Severný Malé atol

Paradise Island Resort & Spa ****+ - Popis: príjemný rezort (930 x 200 metrov) s 240 plážovými bungalovmi a 40 vodnými bungalovmi sa nachádza vo východnej časti severného atolu Malé. Vzdialenosť 10 km z letiska v Malé, transfer 20 minút rýchloloďou.

- Vybavenie: Wavy Navy Kids Club s detským bazénom a autodronovou dráhou, sladkovodný bazén, fitnescentrum, SPA, škola potápania PADI, konferenčné centrum.

- Pláž: dlhé pláže s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, kanoe, katamarán, šnorchlovanie, stand up paddle board, windsurfing, kitesurfing, jetblade, jetsurf), stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, bedminton, kurty na squash a tenis, biliard, Araamu SPA centrum s ponukou masáží a rôznych procedúr, diskotéka, karaoke, živá hudba - zábavné večery pre hotelových hostí, výlet na lodi s preskleným dnom.

- Stravovanie: plná penzia, All Inclusive (za príplatok) – raňajky (kontinentálne a anglické raňajky doplnené variáciami z ázijskej a maldivskej kuchyne), obedy, večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, nealko nápoje, základný výber alkoholických nápojov - v hlavnej reštaurácii Bageecha. V resorte sa ďalej nachádzajú tieto reštaurácie a bary: Farumathi (čerstvé morské plody a homáre), Fukuya Teppanyaki (japonská, sushi), Ristorante Al Tramonto (talianska), Lagoon Restaurant (pre hostí z Water Villas, rezervácie vopred) a Athiri Bar (hlavný bar, pri bazéne, s výhľadom na oceán, večer živá hudba/DJ).

- Vybavenie izieb: hotelová služba, fén, papuče, klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, telefón, minibar, trezor, terasa/balkón, Wi-Fi. V základnej cene zájazdu je transfer rýchlym člnom a ubytovanie typu Beach Villa. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

-

Maximálne 2 dospelé a 2 deti do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

-

-

https://www.villahotels.com/en/resort/paradise-island

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -