Vyhľadávanie zájazdu

Paradisus Cancún ***** Mexiko CancúnTermíny a ceny

Paradisus Cancún ***** Mexiko Cancún

Paradisus Cancun *****, Cancún - Popis: luxusný moderný rezort sa nachádza priamo pri dlhej bielej pláži na piesočnej šiji v centre Cancúnu, v tesnej blízkosti reštaurácií a barov 5 minút od nákupného centra. Letisko je vzdialené cca 15 minút jazdy.

- Vybavenie: v hotelovom areáli s veľkolepým átriom nájdete 1 bufetovú reštauráciu, 8 á la carte reštaurácií, 5 barov, 3 bazény, detský bazén, obchody so suvenírmi, miniklub pre deti 5 – 12 rokov, Yhi SPA, konferenčnú miestnosť, turistické centrum, požičovňu áut, kozmetický salón, manikúra/pedikúra, konferenčné centrum, možnosť usporiadať svadbu.

- Pláž: pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Slnečníky, ležadlá aj uteráky zdarma.

- Zábava a šport: tenisový kurt, fitnescentrum, pilates, joga, biliard, aerobik, potápačské centrum, nemotorizované vodné športy na pláži zdarma, motorizované vodné športy za poplatok, hodiny taichi, oproti cez ulicu aquapark, YHI SPA centrum s ponukou masáží, sauna, hydroterapie, telové procedúry, 9 jamkové golfové ihrisko kúsok od hotela.

- Stravovanie: pobyt s raňajkami. Za príplatok možný All inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou bufetu v hlavnej reštaurácii Malva Food Bazaar, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa. Á la carte reštaurácie: Sal Steak Cave (adults only, steakhouse), Mole Restaurant (mexická), La Palapa Restaurant (medzinárodná, gurmánska), Fuego Restaurant (kuchyňa inšpirovaná latinskými chuťami), Bana (japonská), Enso (ázijská), Vento (francúzska, stredomorská, tapas), Blue Agave (mexická, adults only). V resorte sa nachádza 6 barov: Toji (koktejly inšpirované Áziou), Avenue, Red Lounge (adults only, otv. do 02:00 hod, Djs), Swim Up pri bazéne, Coco´s Beach Club a Blue Agave (mexický bar).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, nastaviteľná klimatizácia, plazmový TV, telefón, trezor, minibar (nápoje za poplatok), sušič, balkón alebo terasa s ležadlami. Základným typom ubytovania sú Junior Suites, za príplatok možné ubytovanie v izbách The Reserve, alebo Premium Suites.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti do 12 rokov.

- Poznámka: The Reserve Experience – Hostia ubytovaní v izbách The Reserve majú množstvo výhod, ako napr. VIP check-in/check-out, The Reserve Lounge, privátna časť pláže, moderné presklené kúpeľne, welcome koktejl, in-room aromaterapiu, luxusnú kozmetiku by Lande, upgradednutý minibar s prémiovými drinkami a snackmi, Nespresso kávovar, služby concierge, žehlenie odevov zdarma, asistenciu pri rezervovaní á la carte reštaurácií a pod. Viac informácií o The Reserve Experience nájdete na stránke https://www.melia.com/en/hotels/mexico/cancun/paradisus-cancun/the-reserve-upgrade.htm.

- https://www.melia.com/en/hotels/mexico/cancun/paradisus-cancun/index.htm

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 12 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 13 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -