Vyhľadávanie zájazdu

Paradisus Playa del Carmen ***** Mexiko Playa del Carmen Termíny a ceny

Paradisus Playa del Carmen ***** Mexiko Playa del Carmen

Paradisus Playa del Carmen *****, Playa del Carmen - Popis: novo vystavaný hotelový rezort karibského štýlu sa skladá z dvoch častí La Perla určené pre dospelú klientelu a La Esmeralda určené pre rodiny. Tento luxusný rezort sa nachádza 45 minút od medzinárodného letiska v Cancúne, v tesnej blízkosti pláže a hŕbu zaujímavostí a zábavy, ako je 5th Avenue v Playa del Carmen, mayská archeologické náleziská ako je Tulum, Coba.

- Vybavenie: hala s recepciou, konferenčné miestnosti, divadlo, tanečná sála, bufetová reštaurácia, 8 a la carte reštaurácií, 10 barov, YHI Spa ponúkajúce exkluzívne kúpeľné služby s inovatívnymi metódami liečby pre prečistenie tela a posilnenie mysle, Health Club, Boutique Spa, masáže, sauny , 4 bazény, nákupná arkáda, lekárska pohotovosť.

- Pláž: krásna piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: fitnes centrum, pilates, meditácie, spining, beach volejbal, aqua aerobik, šnorchlovanie, lekcie tanca, osvetlený tenisový kurz, vodné športy, golfové ihrisko v blízkosti.

- Stravovanie: All Inclusive.

- Vybavenie izieb: komfortné priestranné izby, moderná kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, WC, fén, LCD TV, CD, DVD, minibar, kanvica, individuálne nastaviteľná klimatizácia, žehlička.

- Poznámka: The Reserve Club – program pre klientov ubytovaných v izbách "The Reserve" ponúka mnohé výhody – exkluzívny VIP Lounge pri check-ine / check-oute, balijské ležadlá na pláži, privátny beach club, exkluzívne fitness centrum, prioritné rezervácie v reštauráciách a SPA, darček pre deti pri príchode, služba balenia/vybaľovanie batožiny, aromaterapia v izbe, služby concierge, príslušenstvo pre batoľatá a malé deti na požiadanie, služby práčovne a čistenia topánok, personalizovaný minibar a mnohé ďalšie.

- https://www.melia.com/en/hotels/mexico/playa-del-carmen/paradisus-playa-del-carmen-la-esmeralda/index.htm

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 12 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 13 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -