Vyhľadávanie zájazdu

Paríž a Disneyland Termíny a ceny


Doprava

klimatizovaným autokarom, nástupné miesto Praha

Stravovanie

raňajky

Služby za poplatok

vstupy

1. deň: v neskorých popoludňajších hodinách odjazd z ČR, nočný prejazd do Francúzska. 2. deň: ráno príchod do Paríža, program so sprievodcom, pešia prechádzka okolo najznámejších centrálnych parížskych pamiatok (Notre-Dame, Louvre, Place de la Concorde, Champs-Elysées, Víťazný oblúk, Marsove polia, Eiffelova veža - individuálne možnosť návštevy niektorého z múzeí či galérií), fakultatívne plavba loďou po Seine. V neskorých popoludňajších hodinách prejazd na ubytovanie, nocľah. 3. deň: po raňajkách odchod do Disneylandu - celodenné individuálne voľno v zábavnom parku. Vstupné do oboch častí Disneylandu umožňuje využitie všetkých dostupných atrakcií a návštevu štúdií Walt Disney Studios. Odchod z Disneylandu podľa aktuálneho programu parku v neskorých večerných hodinách. 4. deň: príchod do ČR v dopoludňajších hodinách. Zmena programu vyhradená. Cestovná kancelária FIRO-tour si vyhradzuje možnosť úpravy programu v prvý a posledný deň v nadväznosti na situáciu v doprave. Program v uvedených dňoch môže byť skrátený alebo naopak obohatený podľa aktuálnych časových možností.


Cena zahŕňa

dopravu klimatizovaným autokarem • 1 noc ve 2lůžkovém pokoji ve 2* hotelu se snídaní • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahŕňa

komplexné cestovné poistenie (Zóna A - 2,2 EUR/os./deň, Zóna B - 2,7 EUR/os./deň)

Na vyžiadanie: lístok na verejnú autobusovú dopravu do/z Prahy • parkovanie pri pražskom letisku • ubytovanie v hoteli v Prahe pred odchodom na zájazd alebo po príchode zo zájazdu


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -