Vyhľadávanie zájazdu

Paríž ako ho nepoznáteTermíny a ceny

Paríž ako ho nepoznáte

Úvod -

4-dňový resp. 5-dňový letecký zájazd.

Perex -


Ubytovanie -

3x resp. 4x ubytovanie v hoteli 3*.

Stravovanie -

Raňajky.

Poznámka - Pri dlhom okruhu sa program rozloží do 5 dní.

5-DŇOVÝ LETECKÝ ZÁJAZD:

PARÍŽ A ROMANTICKÉ ZÁMKY
V cene zájazdu je zahrnutý jednodňový výlet autobusom do dvoch nádherných zámkov Fontenebleau a Chateau de Vaux-le-Vicomte

UMELECKÝ PARÍŽ
V cene zájazdu je zahrnutý aj výlet do Giverny (dom so záhradou, kde žil slávny Claude Monet). V rámci programu navštívime aj Museé d Orsay a pozrieme si zbierku impresionistických diel v budove Oranžérie

Zmena programu, letových časov a miest odletu vyhradená.

Doprava -

Letecky.

1. deň - LETECKÝ ZÁJAZD:
Transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni a následne odlet do Paríža. Po prílete okružná prehliadka mesta, ubytovanie. V popoludňajších hodinách začneme pešiu prehliadku mesta návštevou 324 metrov vysokej Eiffelovej veže, s výhľadom pri dobrej viditeľnosti až do vzdialenosti 67 km. 

AUTOKAROVÝ ZÁJAZD:
Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách (z Bratislavy cca o 16:00 hod.), tranzit cez Rakúsko. 

2. deň - LETECKÝ ZÁJAZD:
Raňajky, transfer do Versailles (návšteva Kráľovského zámku a záhrad). Pešia prehliadka: Víťazný oblúk, Elyzejské polia (Champs Elysées), Námestie svornosti (Place de la Concorde), kostol La Madelaine, Place Vendôme, Hotel Ritz, Opera a iné. Plavba loďou po Seine (fakultatívne).  Návrat do hotela.

AUTOKAROVÝ ZÁJAZD:
V ranných hodinách príchod do Paríža, ktorý patrí na vrchol najnavštevovanejších miest sveta. Prehliadku začneme výstupom na Eiffelovu vežu, odkiaľ prejdeme na pravý breh rieky Seiny. Pozrieme si Víťazný oblúk ako symbolickú stavbu postavenú na počesť vojenských víťazstiev rímskych cisárov, v neskoršom období napríklad aj Napoleóna, Elyzejské polia (Champ Elysées), Námestie svornosti (Place de la Concorde), Place Vendôme s hotelom Ritz, kostol La Madelaine, Operu a iné. Návrat na ubytovanie. 

3. deň - LETECKÝ ZÁJAZD:
Raňajky. Dnes prejdeme ostrov Cité a najznámejšie parížske pamätihodnosti - kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie a Notre Dame. Návšteva obrazovej galérie Louvre so slávnym obrazom Mona Lisa. Vyjdeme si aj na Montmartre s krásnym výhľadom pred bazilikou Sacré Coeur. Námestie umelcov Place du Tetre a známy kabaret Moulin Rouge

AUTOKAROVÝ ZÁJAZD: Raňajky. Odchod autobusom do známeho a obľúbeného Versailles (návšteva Kráľovského zámku a záhrad). Cez modernú a štýlovú štvrť La Défense sa vrátime do centra a pokračujeme v prehliadke na Montmartri: známy a legendárny kabaret Moulin Rouge, bazilika Sacré Coeur, námestie umelcov Place du Tetre. Fakultatívne plavba loďou po Seine

4. deň - LETECKÝ ZÁJAZD: Raňajky. Brucho Paríža Les Halles a moderné Centre Pompidou. Transfer na letisko, odlet z Paríža. 

AUTOKAROVÝ ZÁJAZD:
Raňajky, ostrov Cité s najznámejšími parížskymi pamätihodnosťami ako je gotická katedrála Notre Dame, Justičný palác, kaplnka Saint Chapelle, Conciergerie - bývalý kráľovský palác, návšteva slávnej obrazovej galérie Louvre, príp. individuálne voľno. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko. 

5. deň - AUTOKAROVÝ ZÁJAZD: Návrat na Slovensko v popoludňajších hodinách (cca 14:00 hod.). 


Celková cena zahŕňa -

Leteckú dopravu Viedeň – Paríž – Viedeň, transfer Bratislava – Schwechat – Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, 3x resp. 4x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK SATUR. Servisné poplatky 190 EUR.

Celková cena nezahŕňa -

Za 1/1 izbu 240 EUR (4 noci), 180 EUR (3 noci). Prepravu počas pobytu v Paríži okrem uvedenej, vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -