Vyhľadávanie zájazdu

Paríž Disneyland a Asterix ParkTermíny a ceny

Paríž Disneyland a Asterix Park

Úvod - 5-dňový autokarový zájazd.

Perex - Kto chce urobiť radosť deťom, toto je tá pravá cesta! Celodenná návšteva Asterix parku, pešia prehliadka francúzskej metropoly a najmä zábavný park Disneyland, ktorého čaru podľahnú nielen deti, ale i nejeden dospelý.

Ubytovanie - 2x v hoteli 3*.

Stravovanie - 2x raňajky.

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách (z Bratislavy o 15.00 h), tranzit cez Rakúsko a Nemecko. 

2. deň - V ranných hodinách príchod do Paríža. Návšteva známeho a deťmi veľmi oblúbeného zábavného Asterix Parku (celodenná návšteva parku – vstupné si každý hradí sám), kde sa návštevníci stretnú s filmovými a rozprávkovými postavičkami Asterixa a Obelixa a dozvedia sa aj o ich boji proti Rimanom. Večer návrat na ubytovanie. 

3. deň - Raňajky, pešia prehliadka francúzskej metropoly (Eiffelova veža, gotická katedrála Notre Dame, Sainte – Chapelle, možnosť individuálne navštíviť obrazovú galériu Louvre, fakultatívne plavba loďou po Seine). Návrat na ubytovanie. 

4. deň - Raňajky, odchod do svetoznámeho zábavného rezortu Disneylandu, ktorý je snom nielen malých detí, ale jeho čaru prepadne aj nejeden dospelý (celodenná návšteva parku – vstupné si každý hradí sám). Disney Park sa delí na päť častí: Main Street (Hlavná ulica), Fantasyland (Krajina fantázie), Adventureland (Dobrodružná krajina), Frontierland (Krajina Divokého Západu) a Discoveryland (Krajina objavov). V neskorších hodinách odchod na Slovensko. 

5. deň - Tranzit cez Nemecko a Rakúsko, návrat na Slovensko v popoludňajších hodinách.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 2x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK, animátora Planet FUN. 

Celková cena nezahŕňa - Za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR,  za 1/1 izbu 80 EUR. Vstupy do zábavných parkov, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -