Vyhľadávanie zájazdu

Paríž Disneyland a Asterix ParkTermíny a ceny

Paríž Disneyland a Asterix Park

Úvod - 5-dňový autokarový zájazd.

Perex - Kto chce urobiť radosť deťom, toto je tá pravá cesta! Celodenná návšteva Asterix parku, pešia prehliadka francúzskej metropoly a najmä zábavný park Disneyland, ktorého čaru podľahnú nielen deti, ale i nejeden dospelý.

Ubytovanie - 3* hotel

Stravovanie - raňajky

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách (z Bratislavy o 15.00 h), tranzit cez Rakúsko a Nemecko.

2. deň - V ranných hodinách príchod do Paríža. Návšteva známeho a deťmi veľmi oblúbeného zábavného Asterix Parku (celodenná návšteva parku – vstupné si každý hradí sám), kde sa návštevníci stretnú s filmovými a rozprávkovými postavičkami Asterixa a Obelixa a dozvedia sa aj o ich boji proti Rimanom. Večer návrat na ubytovanie.

3. deň - Raňajky, pešia prehliadka francúzskej metropoly (Eiffelova veža zvonku, gotická katedrála Notre Dame, Sainte – Chapelle, možnosť individuálne navštíviť obrazovú galériu Louvre, fakultatívne plavba loďou po Seine). Návrat na ubytovanie.

4. deň - Raňajky, odchod do svetoznámeho zábavného rezortu Disneylandu, ktorý je snom nielen malých detí, ale jeho čaru prepadne aj nejeden dospelý (celodenná návšteva parku – vstupné si každý hradí sám). Disney Park sa delí na päť častí: Main Street (Hlavná ulica), Fantasyland (Krajina fantázie), Adventureland (Dobrodružná krajina), Frontierland (Krajina Divokého Západu) a Discoveryland (Krajina objavov). V neskorších hodinách odchod na Slovensko.

5. deň - Tranzit cez Nemecko a Rakúsko, návrat na Slovensko v popoludňajších hodinách.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom. 2x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Vstupy do zábavných parkov - vstupy sa dajú kúpiť len online na stránke http://www.disneylandparis.com/en-usd/tickets/our-full-range-of-tickets/ a http://www.parcasterix.fr/offers/billets. V prípade záujmu o kúpu lístkov cez CK SATUR, kontaktujte svojho predajcu. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -