Vyhľadávanie zájazdu

Paríž pre deti leteckyTermíny a ceny


Rýchly popis:
Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky

 

Paríž - DisneylandDoprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet z Viedne do Paríža, návšteva múzea voskových figurín – Grévin, krátka prehliadka Haussmannského bulváru, presun k brehom Seiny do Parku A. Citroën, možnosť letu v balónom Air de Paris do výšky 150 m, relax v areáli parku. Zakončenie programu pri Eiffelovej veži. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, presun do najviac navštevovaného zábavného parku v Európe - Disneylandu, celodenná zábava pre všetky vekové kategórie, stretnutie s bytosťami z filmov W. Disneyho a množstvo atrakcií. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Parc de la Vilette, celodenná návšteva plná dobrodružstiev podľa vlastného výberu v Meste vedy a techniky, Paláci objavov, Pavilóne Eureka s planetáriom, skutočnej ponorke, akváriu či filmové predstavenie v oceľovej guli La Géode. Vyhliadková plavba po Seine, ktorá poskytne pohľad na historické stavby na brehoch rieky. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, prehliadka výnimočných miest Paríža - bulvár St. Michel, katedrála Notre Dame de Paris, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady a palác Luxembourg. Presun do štvrte Butte aux Cailles - ulice v 13. parížskom obvode, kde možno vidieť ukážky umeleckej pouličnej techniky trompe-l´oeil - očné klamy na múroch domov. Odlet z Paríža do Viedne.V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky 185 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, služba COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu ) 2,50 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 130 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 125 EUR/3 noci.Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -