Vyhľadávanie zájazdu

Patong Beach Hotel Phuket - Glowe Elixir Koh Yao Yai Resort Ko Yao Yai - Bangkok Palace Hotel BangkoTermíny a ceny

Patong Beach Hotel Phuket - Glowe Elixir Koh Yao Yai Resort Ko Yao Yai - Bangkok Palace Hotel Bangko

Glowe Elixir Koh Yao Yai Resort ***+, Ko Yao Yai - Popis: veľmi príjemný rezort v leží na juhozápade ostrova s výhľadom na ostrov Phuket. Ponúka ubytovanie v 41 bungalovoch položených v tropickej záhrade. V základnej ponuke sú vily superior. Za príplatok môžeme vyžiadať bungalovy s výhľadom na more alebo s vlastným bazénom priamo na pláži. Vvybavenie: reštaurácia, bar pri bazéne, masáže, pripojenie k internetu, knižnica, zmenáreň, čistiareň, baby sitting, kurzy varenia thajskej kuchyne. Pláž: piesočnatá priamo pred hotelom. Zábava a šport: bazén, potápačské centrum, požičovňa motoriek, hodiny jogy, rybárčenie. Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii. Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC a vonkajšou sprchou, terasa, satelitný TV, telefón, minibar, sušič vlasov, trezor.

Patong Beach Hotel ****, Phuket - Popis: prvý hotel na troj kilometrovej pláži Patong ležiaci na pláži oddelenej miestnou komunikáciou. Hotel, ktorý ponúka skvelú polohu priamo v centre najväčšieho ostrova Thajska Vám však poskytne pokojnú súkromnú dovolenku v tropickej záhrade, ktorá zabezpečuje prirodzené prostredie. Hotel disponuje 245 izbami, ktoré sú elegantne zariadené v thajskom štýle a plne vybavené. V základnej ponuke sú izby typu superior, za príplatok je možné vyžiadať priestrannejšiu izba deluxe, junior suite alebo spa suite - s vlastnou vírivkou.

- Vybavenie: reštaurácia s ponukou thajskej a medzinárodnej kuchyne, bar pri bazéne kde si môžete vybrať z bohatého nápojového lístka, obchodné centrum, čistiareň, zmenáreň, pripojenie k internetu, konferenčná miestnosť.

- Pláž: približne 300 m od hotela, ktorá je oddelená miestnou komunikáciou a obchodným centrom.

- Zábava a šport: 2 bazény, detský bazén, fitnes centrum.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izeb: kúpeľňa s WC, balkón, nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV, minibar, izbový servis 24 hodín denne, trezor, rýchlovarná kanvica, sušič vlasov, dáždnik, župan.

- https://www.patongbeachhotel-online.com/

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety.

deň 9 - PHUKET - KO YAO YAI: Raňajky, transfer do prístavu, cca 60-minútový transfer loďou na ostrov Ko Yao Yai, transfer do hotela, ubytovanie.

deň 10 - KO YAO YAI: Raňajky. Voľno. Ko Yao Yai je najväčší ostrov v zátoke Phang Nga Bay, zároveň je však veľmi pokojný.

deň 14 - KO YAO YAI - PHUKET - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ: Raňajky. Transfer do prístavu, loďou na Phuket, transfer na letisko, odlet do Bangkoku, následne do Prahy (Viedne).

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -