Vyhľadávanie zájazdu

Penzion Kachelman *** Slovensko Stredné Slovensko Banská ŠtiavnicaTermíny a ceny

Penzion Kachelman *** Slovensko Stredné Slovensko Banská Štiavnica

Rýchly popis:
Príjemný penzión v centre Banskej Štiavnice ponúka skvelé možnosti na spoznávanie mesta, kultúry baníctva, či okolitej prírody. Pôvodne meštiansky dom z prelomu 16. a 17. storočia ponúka súkromné relaxačné centrum, skvelú kuchyňu a dve vonkajšie terasy.

Poloha:
V centre mesta Banská Štiavnica, len na skok od Starého a Nového zámku, kúsok od Kalvárie a Morového stĺpu. Je výborným východiskovým bodom na všetky strany, či už ku kaštieľu vo Svätom Antone, alebo na Počúvadlo.

Izby:
dvojlôžkové, trojlôžkové izby a apartmán s dvoma prístelkami ponúka komfortné ubytovanie v meštianskom štýle. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, SAT TV, Wi Fi pripojenie.Niektoré apartmány majú atypicky riešenú vyvýšenú posteľ.

Stravovanie:
bohaté raňajky formou bufetových stolov, možnosť dokúpiť si polpenziu alebo plnú penziu v hotelovej reštaurácii s pizzériou. Polpenzia/plná penzia pre deti do 6 rokov zdarma.

Doprava:

individuálna s možnosťou parkovania jedného auta zdarma na hotelovom parkovisku v prípade dostupnej kapacity. Možnosť nabíjania elektromobilu.V cene je zahrnuté:
ubytovanie, DPH, raňajky. Pri pobyte nad 3 noci - 2-hodinový wellnes v cene.

V cene nie je zahrnuté:
miestny poplatok odoba nad 15 rokov 0,70 EUR/noc, pes 10 EUR/noc, hydromasážny bazén 15 EUR/hodina pre 1-4 osoby, fínska suchá sauna 15 EUR/hodina pre 1-4 osoby, kombinácia bazén sauna 30 EUR/ hodina 1-4 osoby, cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) Domáci cestovný ruch 2,20 EUR/os./deň Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Typ stravy:
raňajky

Informácie o krajine a stredisku:
Banská Štiavnica je kráľovské banícke mesto. Je hojne navštevovaná nielen pre unikátne podzemné chodby, ale aj pre atmosféru, ktorú nezažijete v žiadnom inom meste. Nad mestom sa týči jedna z najkrajších barokových kalvárii Európy. V okolá je vyhľadávané múzeum polovníctva a kaštieľ vo Svätom Antone, ktorý sa v neporušenom stave zachoval dodnes. Osviežiť sa je možné na Počúvadlianskom jazere a zo skál hradu Sitno je nádherný výhľad na celé okolie. V regióne je aj siet lesných cyklotrás nazvaných Bajkom k tajchom.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -