Vyhľadávanie zájazdu

Penzion Pod Guglom Slovensko Slovenský raj MlynkyTermíny a ceny

Penzion Pod Guglom Slovensko Slovenský raj Mlynky

Úvod - Penzión Pod Guglom je miesto určené na relax a oddych, ale aj pre aktívne strávenú dovolenku. V lete turistika alebo cykloturistika pri spoznávaní Slovenského raja, spoznávanie histórie a nášho kultúrneho dedičstva a v zime lyžovačka v lyžiarskom stredisku SKI GUGEL Mlynky, ktoré sa nachádza priamo nad areálom penziónu.

Poloha - Rekreačný areál penziónu sa nachádza v obci Mlynky v časti Prostredný Hámor.

Ubytovanie - Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo mezonetové suity alebo apartmány pre 4 a viac osôb.

Stravovanie - Možnosť doplatiť raňajky formou bufetových stolov alebo večere formou 3-chodového menu.

Vybavenie a služby hotela - Penzión tvoria samostatné ubytovacie kapacity ako hlavná budova penzión Gugel, apartmány Guglík a najnovší apartmán Eberberg. Stravovanie je možné v Pube pod Guglom. Záhradné wellness NATURAL (vírivka, kúpacie kade, fínska sudová sauna, ochladzovacia kaďa, vonkajšia oddychová zóna s výhľadom na hviezdy, hydratačná stena, masážny chodník). Požičovňa horských bicyklov. Parkovanie pri penzióne zdarma. 

Vybavenie izieb - Všetky izby kúpeľňa, SAT TV, kompletne vybavené kuchynské kúty v rámci apartmánov alebo spoločné priestory pre viac izieb. Wi-Fi vo všetkých izbách zdarma.

Poznámka - V objektoch sa prezúva - nutné si priniesť vlastnú náhradnú obuv.


Celková cena zahŕňa - Ubytovanie, parkovanie, Wi-Fi.

Celková cena nezahŕňa - Miestny poplatok (platba na mieste). Wellness za poplatok. Na mieste sa platí poplatok za záverečné upratovanie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -