Vyhľadávanie zájazdu

Penzión Star *** Chorvátsko Omiš NemiraTermíny a ceny

Penzión Star *** Chorvátsko Omiš Nemira

Rýchly popis:

Príjemný rodinný penzión v tichej lokalite vo svahu s prekrásnym výhľadom si svojou domácou atmosférou získa všetky vekové kategórie. Odporúčame klientom hľadajúcim pokojné prostredie.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha:
asi 180 m od pláže, 4 km od centra Omišu, v časti Nemira.  

Ubytovanie:
recepcia, reštaurácia s terasou, koktail bar, solárium, menšie fitnescentrum a vnútorný bazén za poplatok (bazén otvorený  9:00 - 17:30 každý deň okrem soboty v termínoch od 12.6. do 18.9.2022), Wi-Fi zdarma, parkovisko za poplatok (obmedzený počet). Pri striedaní turnusov je k dispozícii sprcha a toalety.

Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky (rozkladací gauč), rodinná izba má malú chladničku a je na 3. poschodí s dvomi oddelenými spálňami (pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa). Vybavené sú kúpeľňou s WC, klimatizáciou (za poplatok), SAT TV, Wi-Fi pripoje­ním, telefónom, sušičom na vlasy a trezorom. Balkón a orientácia na more sú za príplatok.

Stravovanie:
polpenzia – v termínoch od 19.6.-11.9.2022 - raňajky formou bufetu s nápojmi a servírované večere (výber z 3 menu - mäso, ryba, vegetarián). V termíne do 19. 6. a od 11. 9. 2022 – kontinentálne raňajky a servírované večere (výber z 2 menu). Bezlepková a bezlaktózová strava na vyžiadanie (poplatok na mieste). Možnosť priniesť si vlastné pečivo. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

Pláž:
pekná štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora prístupná svahovi­tou cestičkou.

Doprava:

autobusová, individuálnaV cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, SAT TV, Wi-Fi, safe box, služby delegáta.  

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 120 EUR/osoba, príplatok za dvojsedadlo 80 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba/autobusová doprava, hygienický a bezpečnostný príplatok 5 EUR/osoba/individuálna doprava . Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: balkón a bočná orientácia more 10 EUR/izba/7 nocí, balkón a orientácia na more 20 EUR/izba/7 nocí, klimatizácia cca 25 EUR/35 hodín (platba na mieste), bazén 3 EUR/osoba/deň (platba na mieste), fitnes 3,50 EUR/hod. (platba na mieste), bezgluténová a bezlaktózová strava 15 EUR/osoba/deň (platba na mieste). Ak si klient prinesie vlastné pečivo, za bezgluténovú stravu nepripláca, potrebné vopred nahlásiť. Nástupné miesta: BA, KE, PO - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR,  PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR. Upozornenie: Miestenky nie je možné zakúpiť.

Typ stravy:

polpenziaInformácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


OMIŠ
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš- Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.Fakultatívne výlety:

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky: autobusová doprava, palivový príplatok od 2 rokov (orientačná cena) 11 EUR, pobytová taxa od 18 rokov 20 EUR/pobyt, 12-18 rokov 10 EUR/pobyt, hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 10 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid) KOMFORT 3,50 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/deň/os. Upozornenie: pri individuálnej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň po uvedenom dátume a termín ukončenia pobytu vždy deň pred uvedeným dátumom.

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky: pobytová taxa od 18 rokov 20 EUR/pobyt, 12-18 rokov 10 EUR/pobyt, hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 5 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid) KOMFORT 3,50 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/deň/os.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -