Vyhľadávanie zájazdu

Phenicia **** Tunisko HammametTermíny a ceny

Phenicia **** Tunisko Hammamet

Poloha - Hotel leží v krásnej záhrade v južnej časti letoviska Hammamet, 4 km od centra mesta. 120 Km od letiska v Monastire.

Vybavení - Komfortný hotel vhodný pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenárňou, hlavná reštaurácia, snack bar, reštaurácia á la carte s kuchyňou tuniskou, lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži, piano bar, disco bar, WiFi pripojenie, obchody, konferenčná sála.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, trezorom, telefón, minibar, WiFi pripojenie, fén, rýchlovarná kanvica s kávou a čajom, balkón alebo terasa. V štandardnej izbe možnosť jednej pristelky. K dispozícii sú aj rodinné izby.

Pláž - Hotel leží priamo pri širokej piesočnatej pláži. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma.

Sport - Vonkajšie bazény, krytý bazén, vodné športy na pláži, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, jazdy na koňoch, lukostreľba, večerné programy.

Stravování - All inclusive, zahrňuje:- raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- neskoré raňajky- 1 x za pobyt večera v reštaurácii á la carte- 15:00 - 18:00 pizza, šaláty, ovocie, zákusky a palacinky- 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby

Děti - bazén, miniklub pre deti vo veku 2-14 rokov, ihrisko

Poznámka - od roku 2012 musí mať každé dieťa vlastný cestovný pasUvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -