Vyhľadávanie zájazdu

Phuket Ocean Resort Phuket - Phi Phi Bay View Resort Phi Phi - Royal Lanta Resort Ko LantaTermíny a ceny

Phuket Ocean Resort Phuket - Phi Phi Bay View Resort Phi Phi - Royal Lanta Resort Ko Lanta

Phi Phi Bay View Resort ***, Phi Phi - Popis: príjemný rezort sa nachádza v háji kokosových paliem a kešuovníkov. Štýlové bungalovy sú umiestnené v stráni nad peknou piesočnatou plážou a všetky smerujú na zátoku Ton Sai ostrovček Phi Phi Leh. V základnej ponuke je ubytovanie v horných radách v bungalovoch Superior. Spodné rady bungalovov Deluxe sú na vyžiadanie a za príplatok. Prístup k hotelu je z prístavu loďou s výstupom do vody alebo peši cca 800m s odvozom batožiny. Resort má celkom 81 bungalovov.

- Vybavenie: reštaurácia s príjemným posedením, trezory na recepcii, internet za poplatok.

- Pláž: piesočná, s belostným koralovým pieskom, priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: bazén v priľahlom hoteli Arayaburi, potápačské stredisko, vodné športy.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, varná kanvica, terasa so slnečníkmi a ležadlami.

- Na izbe maximálne 3 osoby.

- https://www.phiphibayview.com/

Phuket Ocean Resort ***, Phuket - Popis: príjemný a obľúbený hotel je položený v bujnej zeleni tropickej záhrady na svahu, cca 3 minúty chôdze od pláže Karon. Medzi hotelom a morom sa rozkladá morská lagúna. Neďaleko hotela je malé centrum s obchodmi, reštauráciami a barmi. Hotel má 240 izieb. V základnej cene sú izby Deluxe s výhľadom na more, kde je možná len 1 prístelka. Pre rodiny s deťmi sú vhodné rodinné izby.

- Vybavenie: reštaurácia s bohatým výberom špecialít thajskej a čínskej kuchyne, bar pri bazéne, výťah, požičovňa vozidiel, internetová kaviareň, izbový servis, čistiareň, obchod, zmenáreň. Wi-Fi zdarma vo všetkých verejných priestoroch hotela.

- Pláž: piesočná, cca 200 metrov od hotela a je oddelená nábrežnou komunikáciou a lagúnou.

- Zábava a šport: 3 bazény, detský bazénik, fitness centrum, herňa, relaxačné kúpele s thajskou masážou, detský kútik.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom na vyžiadanie na recepcii, TV, telefón, varná kanvica, fén, trezor, pripojenie k internetu, balkón alebo terasa. Všetky izby sú otočené k západu v smere na more, výhľad na západ slnka je odtiaľ úchvatný.

-

Royal Lanta Resort ***, Ko Lanta - Popis: veľmi príjemný hotel je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Je obklopený bujnou tropickou záhradou, ktorá dáva každému hosťovi svoje súkromie a pocit nádhernej prírody okolo seba. Leží na pláži Klong Dao. Hotel sa skladá z dvojposchodových pavilónov, z ktorých je výhľad do záhrady alebo okolitej prírody. Ponúka 48 izieb, v základnej ponuke sú izby typu deluxe.

- Vybavenie: reštaurácia, bar, obchod, kaviareň, konferenčná miestnosť, zmenáreň, čistiareň, trezor na recepcii, pripojenie k internetu za poplatok.

- Pláž: piesočnatá priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: 2 bazény s výhľadom na pláž a do okolitej prírody, masážne a relaxačné centrum, salón krásy, požičovňa bicyklov.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, TV, chladnička, kúpeľňa s WC.

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko, odlet na Phuket, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program na ostrove Phuket.

deň 7 - PHUKET - PHI PHI: Raňajky, transfer lodí (2 hod.) Na Phi Phi, ubytovanie.

deň 8 - PHI PHI: Raňajky. Voľný program na ostrove Phi Phi.

deň 10 - PHI PHI - KO LANTA: Raňajky, transfer loďou na Ko Lanta, ubytovanie.

deň 11 - KO LANTA: Raňajky, voľný program na ostrove Ko Lanta.

deň 14 - KO LANTA - KARBI - BANGKOK - PRAHA /VIEDEŇ: Raňajky. Transfery mikrobusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE :Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -