Vyhľadávanie zájazdu

Pink Shell Beach Resort **** Florida Fort MyersTermíny a ceny

Pink Shell Beach Resort **** Florida Fort Myers

Pink Shell Beach Resort ****, Fort Myers - Popis: hotel s 234-mi izbami sa nachádza na piesočnatej pláži v pokojnej časti Fort Myers Beach. Jeho ideálna poloha v severnom cípe ostrova Estero Island tak ponúka neuveriteľné výhľady na Mexický záliv.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, bar, barbecue grill, 3 bazény, kúpele, salón krásy, kaderníctvo, masáže, para, práčovňa, vysokorýchlostný internet, parkovanie (zdarma), obchod so suvenírmi, detský klub.

- Stravovanie: raňajky (za poplatok).

- Zábava a šport: fitness centrum, tenis, plážový volejbal, vodné športy, požičovňa člnov a bicyklov, ihrisko pre deti.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, chladnička, toastovač, mikrovlnná rúra, káblová televízia, telefón, sušič vlasov, žehliaca súprava, kávovar, klimatizácia, trezor.

deň 1 - VIEDEŇ - MIAMI: Odlet z Viedne do Miami.

deň 2 - POBYT PRI MORI: Pobyt v hoteli na Floride. Odporúčame návštevu štvrtí Little Havana, Coconut Grove a Art Deco alebo tiež výlet do Key West, Everglades či Cape Canaveral. V neposlednom rade odporúčame navštíviť svetoznáme morské akvárium.

deň 8 - MIAMI - VIEDEŇ: V popoludňajších hodinách odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.

deň 9 -


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu, 7x nocľah v hoteli podľa výberu,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník , autorizáciu ESTA alebo vstupné vízum do USA (možné požiadať oň prostredníctvom CK za poplatok 20,- EUR), obojsmerný individuálny transfer za poplatok cca 95,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň, fakultatívne výlety,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Poznámka: zájazd je možné výhodne pripojiť ku všetkým poznávacím zájazdom z ponuky pre USA a tiež predĺžiť o ľubovoľný počet dní v Miami.

Prakticky kdekoľvek na Floride si môžete prenajať auto s plným poistením od 200,- EUR/týždeň.

FAKULTATÍVNE VÝLETY: (na vyžiadanie a spätné potvrdenie; cený sú orientačné) MIAMI CITY TOUR - prehliadka Miami (7 hod) - cena: cca 55,- EUR/osobaNP EVERGLADES (5 hod) - cena: cca 60,- EUR/osobaORLANDO - prehliadka Orlanda (cely deň) - cena: cca 180,- EUR/osobaKEY WEST - výlet na Key West (cely deň) - cena: cca 95,- EUR/osoba


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -