Vyhľadávanie zájazdu

Port Ghalib Resort **** Egypt Port GhalibTermíny a ceny

Port Ghalib Resort **** Egypt Port Ghalib

Popis hotela -
  • Neskorý check out

  • Skorý check in

  • Priamy transfer z letiska (cca 15 min.)

  • Bezplatné WIFI pripojenie v lobby


  • Slovensky/česky hovoriaci delegát

  • Nemecky a anglicky hovoriaci personálPoloha:Tento rezort sa nachádza v nádhernej rekreačnej oblasti prístavu Port Ghalib, severne od Marsa Alam. Medzinárodné letisko Marsa Alam je vzdialené 5 km. Hotel je situovaný na dlhom malebnom pobreží, kde vstup do vody umožňujú dve móla, vzhľadom na koralové podložie odporúčame topánky do vody.Popis:Luxusný rozľahlý hotelový rezort postavený v krásnom orientálnom štýle disponuje 500 izbami rozmiestnenými v dvoch častiach - Siva Port Ghalib (bližšie k moru, v beduínskom štýle) a Port Ghalib Resort (zdobený rustikálnymi mozaikami) - obklopenými krásnou udržiavanou záhradou. V rozsiahlych záhradách je niekoľko budov a lagúna so slanou vodou. Ďalej sa tam nachádza elegantný foyer s recepciou, arabská kaviareň, 2 reštaurácie ("Souq Al hana" s live kuchárskou šou a "Kardamon" - à la carte na pláži), niekoľko barov.Pláž:Pri hoteli sa nachádza súkromná pláž, na ktorej majú hostia ležadlá, slnečníky a plážové osušky k dispozícii zdarma.Ubytovanie:Ubytovanie je možné v moderne zariadených izbách, umiestnených v trojpodlažných budovách v krásnej záhrade.

- štandardné izby s výhľadom do záhrady: sú pre dve osoby s možnosťou jednej prístelky, WC, kúpeľňou, trezorom, telefónom,klimatizáciou, vysokorýchlostným pripojením k internetu (za poplatok), chladničkou, setom na prípravu kávy a čaju, SAT – TV. Každá izba má výhľad do záhrady a terasu alebo balkón.

- štandardné izby s výhľadom na lagúnu: sú rovnako vybavenéw ako izby s výhľadom do záhrady, avšak tieto sú orientované na lagúnu.

- rodinné izby: majú rovnaké vybavenie ako izby s výhľadom do záhrady, pozostávajú z dvoch spální a samostatnej kúpeľne. Maximálne obsadenie izby je dvomi dospelými a troma deťmi.Stravovanie: All inclusiveRaňajky, obedy a večere formou otvoreného bufetu. Ďalej hotel poskytuje neskoré raňajky, popoludňajšiu zmrzlinu a zákusky, kávu a čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Á la carte reštaurácia je zdarma 1x za pobyt (nutná rezervácia). Pre deti je k dispozícii detský bufet. Za poplatok sú špeciálne kokteily, importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy, špeciálne druhy káv.Šport a zábava:Fitness centrum, plážový volejbal, aerobik, tenis, stolný tenis, šípky, biliard, minigolf. Minigolf denne od 9.00 do 17.00 hod. zdarma. Večer rôzne show a živá hudba.

Za poplatok: potápanie, SPA a masážeETI Maxi detský klub je otvorený medzi 10:00 a 17:00 hod (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne). Program je variabilný a prispôsobuje sa potrebám a záujmom detí od 4 do 12 rokov. Nemecky hovoriaci tím animátorov pripravuje plán aktivít, prispôsobený všetkým vekovým kategóriám 6 dní v týždni. ETI Baby Service je služba pre tých najmenších hotelových hostí ETI, poskytovaná vo všetkých hoteloch zo siete RED SEA HOTELS, v spolupráci s ETI Maxi detskými klubmi. ETI má k dispozícii vo svojich hoteloch rôzne potreby a pomôcky k zapožičaniu, resp. k poskytnutiu za poplatok/kauciu (cca. 10-20 €). Detské postieľky, sieťky proti hmyzu, ohrievače detských fliaš, varné kanvice, podložky na prebaľovanie, zapožičanie kočíka, plážové hračky. Ďalšie výhody pre rodiny s deťmi nájdete v rubrike: Rodiny & deti.Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -