Vyhľadávanie zájazdu

Potulky Parížom leteckyTermíny a ceny

Potulky Parížom letecky

Úvod - 4-dňový resp. 5-dňový letecký zájazd

Perex -

Poddajte sa objavovaniu parížskeho sveta, ktorý udivuje na každom kroku. Senzačná Eiffelova veža vysoká cez 300 m, ktorú druží pokope 2.5 milióna skrutiek a nitov, vycibrené Champs-Élysées, Námestie svornosti, Víťazný oblúk, skvosty francúzskej gotiky, Montmartre, Moulin Rouge, Louvre ako "svetová pokladnica artefaktov", romantická Seina a jej trblietajúca sa hladina lákajúca ku plavbe, a neodolateľné Versailles sú hotovým umeleckým pôžitkom. 

Ubytovanie - 3x resp. 4x ubytovanie v hoteli Comfort Sexteen Montrouge 3*

Stravovanie - Raňajky.

Poznámka - Pri dlhom okruhu sa program rozloží do 5 dní.

5-DŇOVÝ LETECKÝ ZÁJAZD:

PARÍŽ A ROMANTICKÉ ZÁMKY 27.4.-1.5.2022
V cene zájazdu je zahrnutý jednodňový výlet autobusom do dvoch nádherných zámkov Fontenebleau a Chateau de Vaux-le-Vicomte

UMELECKÝ PARÍŽ 7.9.-11.9.2022
V cene zájazdu je zahrnutý aj výlet do Giverny (dom so záhradou, kde žil slávny Claude Monet). V rámci programu navštívime aj Museé d Orsay a pozrieme si zbierku impresionistických diel v budove Oranžérie

Zmena programu, letových časov a miest odletu vyhradená.

Doprava -

Letecky.

1. deň - Transfer na letisko, odlet do Paríža, po prílete okružná prehliadka mesta, ubytovanie. V popoludňajších hodinách začneme pešiu prehliadku mesta návštevou 324 metrov vysokej Eiffelovej veže, s výhľadom pri dobrej viditeľnosti až do vzdialenosti 67 km.

2. deň - Raňajky, transfer do Versailles (návšteva Kráĺovského zámku a záhrad). Pešia prehliadka: Víťazný oblúk, Elyzejské polia (Champs Elysées), Námestie svornosti (Place de la Concorde), kostol La Madelaine, Place Vendôme, Hotel Ritz, Opera a iné. Plavba loďou po Seine (fakultatívne).

3. deň - Raňajky. Dnes prejdeme ostrov Cité a najznámejšie parížske pamätihodnosti - kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie a Notre Dame. Návšteva obrazovej galérie Louvre so slávnym obrazom Mona Lisa. Vyjdeme si aj na Montmartre s krásnym výhľadom pred bazilikou Sacré Coeur. Námestie umelcov Place du Tetre a známy kabaret Moulin Rouge.

4. deň - Raňajky. Brucho Paríža Les Halles a moderné Centre Pompidou. Transfer na letisko, odlet z Paríža.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu do Paríža vrátane letiskových a servisných poplatkov. Transfer Bratislava - Schwechat - Bratislava. Transfer letisko – hotel – letisko, krátku okružnú jazdu po Paríži. 3x resp. 4x ubytovanie v hoteli Comfort Sexteeen Montrouge 3* s raňajkami. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu. Predstavenie v kabarete Moulin Rouge. Prepravu počas pobytu v Paríži okrem uvedenej. Vstup do Versailles (je potrebné zakúpiť vopred). Ostatné vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -