Vyhľadávanie zájazdu

Potulky Parížom leteckyTermíny a ceny

Potulky Parížom letecky

Úvod
4-dňový resp. 5-dňový letecký zájazd

Úvod
Poddajte sa objavovaniu parížskeho sveta, ktorý udivuje na každom kroku. Senzačná Eiffelova veža vysoká cez 300 m, ktorú druží pokope 2.5 milióna skrutiek a nitov, vycibrené Champs-Élysées, Námestie svornosti, Víťazný oblúk, skvosty francúzskej gotiky, Montmartre, Moulin Rouge, Louvre ako "svetová pokladnica artefaktov", romantická Seina a jej trblietajúca sa hladina lákajúca ku plavbe a neodolateľný Versailles, sú hotovým umeleckým pôžitkom. 

Ubytovanie
3x resp. 4x ubytovanie v 3* hoteli 

Stravovanie
Raňajky.

Poznámka
Pri dlhom okruhu sa program rozloží do 5 dní.

5-DŇOVÝ LETECKÝ ZÁJAZD:

PARÍŽ A ROMANTICKÉ ZÁMKY 20.05. - 24.05.2023
V cene zájazdu je zahrnutý jednodňový výlet autobusom do dvoch nádherných zámkov Fontenebleau a Chateau de Vaux-le-Vicomte

UMELECKÝ PARÍŽ 06.09. - 10.09.2023
V cene zájazdu je zahrnutý aj výlet do Giverny (dom so záhradou, kde žil slávny Claude Monet). V rámci programu navštívime aj Museé d Orsay a pozrieme si zbierku impresionistických diel v budove Oranžérie

Zmena programu, letových časov a miest odletu vyhradená.

Doprava

Letecky.

1. deň
Odlet do Paríža. Po prílete transfer do hotela. V zvislosti od letových časov začneme spoznávať toto nádherné mesto.

2. deň
Raňajky. Pešia prehliadka: Víťazný oblúk, Elyzejské polia (Champs Elysées), Námestie svornosti (Place de la Concorde), kostol La Madelaine, Place Vendôme, Hotel Ritz, Opera a iné. Plavba loďou po Seine (fakultatívne).

3. deň
Raňajky. Dnes prejdeme ostrov Cité a najznámejšie parížske pamätihodnosti - kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie a Notre Dame. Návšteva obrazovej galérie Louvre so slávnym obrazom Mona Lisa. Vyjdeme si aj na Montmartre s krásnym výhľadom pred bazilikou Sacré Coeur. Námestie umelcov Place du Tetre a známy kabaret Moulin Rouge.

4. deň
Raňajky. Presun do Versailles. Prehliadka. Následne návrat do Paríža. Transfer na letisko, odlet z Paríža.


Celková cena zahŕňa
Leteckú dopravu do Paríža vrátane letiskových a servisných poplatkov. Transfer BA - letisko - BA. Transfer letisko – hotel – letisko. 3x resp. 4x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami. Sprievodcu CK SATUR. 

Celková cena nezahŕňa
Doplatok za jednolôžkovú izbu. Predstavenie v kabarete Moulin Rouge. Prepravu počas pobytu v Paríži okrem uvedenej. Vstup do Versailles (je potrebné zakúpiť vopred). Ostatné vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -