Vyhľadávanie zájazdu

Potulky Parížom leteckyTermíny a ceny

Potulky Parížom letecky

Úvod -

4-dňový resp. 5-dňový letecký zájazd.

Perex -


Ubytovanie -

3x resp. 4x ubytovanie v hoteli 3*.

Stravovanie -

Raňajky.

Poznámka - Pri dlhom okruhu sa program rozloží do 5 dní.

5-DŇOVÝ LETECKÝ ZÁJAZD:

PARÍŽ A ROMANTICKÉ ZÁMKY
V cene zájazdu je zahrnutý jednodňový výlet autobusom do dvoch nádherných zámkov Fontenebleau a Chateau de Vaux-le-Vicomte

UMELECKÝ PARÍŽ
V cene zájazdu je zahrnutý aj výlet do Giverny (dom so záhradou, kde žil slávny Claude Monet). V rámci programu navštívime aj Museé d Orsay a pozrieme si zbierku impresionistických diel v budove Oranžérie

Zmena programu, letových časov a miest odletu vyhradená.

Doprava -

Letecky.

1. deň - Transfer na letisko, odlet do Paríža, po prílete okružná prehliadka mesta, ubytovanie. V popoludňajších hodinách začneme pešiu prehliadku mesta návštevou 324 metrov vysokej Eiffelovej veže, s výhľadom pri dobrej viditeľnosti až do vzdialenosti 67 km.

2. deň - Raňajky, transfer do Versailles (návšteva Kráĺovského zámku a záhrad). Pešia prehliadka: Víťazný oblúk, Elyzejské polia (Champs Elysées), Námestie svornosti (Place de la Concorde), kostol La Madelaine, Place Vendôme, Hotel Ritz, Opera a iné. Plavba loďou po Seine (fakultatívne).

3. deň - Raňajky. Dnes prejdeme ostrov Cité a najznámejšie parížske pamätihodnosti - kaplnka Sainte Chapelle, Conciergerie a Notre Dame. Návšteva obrazovej galérie Louvre so slávnym obrazom Mona Lisa. Vyjdeme si aj na Montmartre s krásnym výhľadom pred bazilikou Sacré Coeur. Námestie umelcov Place du Tetre a známy kabaret Moulin Rouge.

4. deň - Raňajky. Brucho Paríža Les Halles a moderné Centre Pompidou. Transfer na letisko, odlet z Paríža.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu Viedeň  – Paríž – Viedeň, servisné poplatky, transfer Bratislava - Schwechat - Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, okružnú jazdu po Paríži, 3x resp. 4x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK SATUR. 

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu 240 EUR (4 noci), 180 EUR (3 noci). Predstavenie v kabarete Moulin Rouge 200 EUR bez večere, 250 EUR s večerou. Prepravu počas pobytu v Paríži okrem uvedenej, vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -