Vyhľadávanie zájazdu

Premier InnIbn Batutta *** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj Ibn BatuttaTermíny a ceny

Premier InnIbn Batutta *** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj Ibn Batutta

Hotel je ideálnym miestom pre nakupovanie. Hotel zo siete Premier Inn ponúka krásny výhľad na Dubai Marina, klienti môžu nakupovať v nákupnom centre, ktoré je prepojené s hotelom.Poloha:

Hotel sa nachádza v časti Jebel. Najbližšie nákupné možnosti sú blízko hotela - Ibn Battuta Mall a Dubai Metro sú s hotelom spojené mostom. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené 38 km od hotela.Vybavenie:
13- poschodová budova, 594 izieb, lobby s WiFi, bazén, fitnes.

Ubytovanie:
2- lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., klimatizácia, kúpělňa, sprcha/vaňa, susiš na vlasy, WiFi, set na kávu a čaj.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia.

Pláž:

Pláž JBR sa nachádza od hotela 5 km (cca 15min autom). Plážový servis je spoplatnený.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Premier Inn  Ibn Batutta


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -