Vyhľadávanie zájazdu

Preskil Island Resort **** Maurícius jihovýchodní pobřežíTermíny a ceny

Preskil Island Resort **** Maurícius jihovýchodní pobřeží

Preskil Island Resort ****, jihovýchodní pobřeží - Popis: príjemný hotel v kreolskom štýle s 214 izbami v dvojposchodových domoch v koloniálním štýle sa rozpriestiera na prírodnom polostrove, na juhovýchodnom pobreží ostrova, 3 kilomtere od koloniálnej dedinky Mahébourg. Neďaleko sa nachádza prírodná rezervácia Ile Aux Aigrettes. Hotel je po kompletnej rekonštrukcii a len 15 minút jazdy od letiska.

- Vybavenie: lobby s recepciou, 3 reštaurácie, 2 bary, 2 bazény, detský bazén, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, detský klub Tikoulou pre deti 3-12 rokov, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, turistické centrum vodných športov, internetový kútik a Wi-Fi v lobby zdarma.

- Pláž: 750 metrov dlhá piesočná pláž s ležadlami a slnečníkmi zdarma.

- Zábava a šport: fitness, 2 tenisové kurty, stolný tenis, futbalové ihrisko, plážový volejbal, boccia, vodný aerobik, zumba, vodné pólo, detský klub, SPA centrum (masáže, sauna, parná sauna, kozmetické procedúry), centrum vodných športov – zadarmo k dispozícii windsurfing, kajaky, vodné bicykle, vodné lyžovanie, potreby na šnorchlovanie, výlet loďou s preskleným dnom. Za poplatok požičovňa bickylov, jazda na katamaráne, potápanie, rybolov, sauna, masáže. Hotel organizuje pestré animačné programy pre hotelových hostí.

- Stravovanie: pobyt s polpenziou, raňajky a večere formou bufetu. Za príplatok je možný All Inclusive. Reštaurácie a bary: Randez-Vouz (hlavná reštaurácia), 1810 Beach Restaurant (na pláži, maurícijská kuchyňa a čerstvé morské plody), Mosaic (stredomorská, západná kuchyňa) a Medley Bar (drinky, koktejly, pivá a vína).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s dvoma umývadlami, fén, sprcha, župan, papuče, samostatné WC, SAT-TV, klimatizácia, trezor, telefón, minibar, set na prípravu čaju/kávy, varná kanvica, Wi-Fi, balkón alebo terasa s výhľadom na more. V základnej cene je izba typu Superior.

- https://southerncrosshotels.mu/preskil/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -