Vyhľadávanie zájazdu

Qawra Palace Hotel **** Malta QawraTermíny a ceny

Qawra Palace Hotel **** Malta Qawra

Poloha - Hotel leží v letovisku Qawra, 16 km od mesta Valletta a 20 km od letiska. V okolí hotela sú obchody a reštaurácie.

Vybavení - Hotel vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, pizzeria, lobby bar, bar pri bazéne, kaviareň, internetové pripojenie, obchody, kaderníctvo.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, trezor za poplatok, chladnička, balkón. Možnosť až dvoch prísteliek.

Pláž - Hotel je od mora oddelený iba pobrežnou komunikáciou. Vstup do mora je skalnatý.

Sport - Vonkajší bazén (v chladnejšom období vyhrievaný), krytý bazén, jacuzzi, masáže, sauna, tenis, minigolf, požičovňa bicyklov, minigolf, vodné športy na pláži.

Stravování - Raňajky a polpenzia formou bufetu alebo All inclusive. All inclusive zahŕňa: -raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby -09:30- 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v bare pri bazéne -11:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby vo vybraných reštauráciách a baroch -11:00 - 18:00 teplý snack (hot dog, hranolky, tuniakové rolky, burgery) -11:00 - 21:00 občerstvenie (sandviče, zákusky, zmrzlina) - počas večerných programov nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby a niektoré importované nápoje vo vybraných baroch  

Děti - Bazén.

Poznámka - Od roku 2012 musí mať každé dieťa svoj cestovný pas.Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede a je vždy na spätné potvrdenie.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -