Vyhľadávanie zájazdu

Radisson Blu Resort ***** Egypt Marsa Alam El QusseirTermíny a ceny

Radisson Blu Resort ***** Egypt Marsa Alam El Qusseir

ÚVOD:

Obklopený niekoľkými bazénmi, krásnou záhradou s vodopádmi a fontánami ponúka svojim hosťoum Radisson Blu príjemne strávenú dovolenku. Nachádza sa pri 800 m dlhej pláži, služby hotela uspokoja aj náročnejších klientov. Nachádza sa v oblasti El Qusseir, s neďalekými nákupnými možnosťami a krásnym podmorským životom.


Rozsiahly hotelový komplex disponuje 250 izbami rozmiestnenými v malých budovách postavených v typickom arabskom štýle obklopených krásnou udržiavanou záhradou. Klientom sú k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, internetový kútik (za poplatok), 3 reštaurácie, 4 bary, kaviareň, obchod so suvenírmi, minimarket, 2 konferenčné miestnosti, 2 bazény (1 vyhrievaný, ležadlá a slnečníky zdarma), detský bazén, WiFi pripojenie (na recepcii a na izbách zdarma), posilňovňa, sauna, detské ihrisko, SPA centrum, masážny salón a parkovisko.LOKALIZÁCIA:

medzinárosné letisko Marsa Alam - cca 65 km

letisko Hurghada - cca 133 km ( v prípade odletu z Bratislavy alebo Košíc transfer letisko Hurghada - hotel - letisko Hurghada zahrnutý v cene zájazdu)

centrum El Qusseir - cca 5 kmPLÁŽ:

800 m dlhá piesočnatá pláž, mólo

koralové podložie (odporúčame obuv do vody)

Lehátka a slnečníky na pláži zadarmoUBYTOVANIE:

max. obsadenosť: 2+1 

balkón/terasa

klimatizácia

WC/kúpelňa, sušič na vlasy

SAT/TV,mini chladnička, telefón, trezorSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

bohaté animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, kvízy, mini klub, ihrisko, detský bazén) a dospelých a zábavné večerné show

fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, plážový volejbal, basketbal, šípky, futbal, boccia, stolný tenis a za poplatok biliard

šnorchlovanie, potápanie

jazda na koni alebo ťavách

moderné SPA centrum s množstvom procedúr ako napr. sauna, vírivka, parné kúpele, slnečná terasa, masáže, kozmetické ošetrenie, telové zábaly, relaxačné balíčkyODPORÚČAME:
aj náročnejším klientom, milovníkom podmorského života, všetkým, ktorí vyhľadávajú relax na dovolenke


 

V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -