Vyhľadávanie zájazdu

Railay Bay Resort***+ Krabi - Sivalai Resort*** Ko Mook - Bangkok Palace Hotel**** BangkokTermíny a ceny

Railay Bay Resort***+ Krabi - Sivalai Resort*** Ko Mook - Bangkok Palace Hotel**** Bangkok

Koh Mook Sivalai Beach Resort ***, Ko Mook - Popis: veľmi príjemný jednoduchý rezort s naprosto jedinečnou atmosférou vďaka svojej lokácii na piesočnatom výbežku v juhovýchodnej časti ostrova. Ostrov je stranou všetky civilizácie a je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú absolútny pokoj a odpočinek. Prístup k hotelu je iba loďou s vystupením do vody.

- Vybavenie: v tomto dychberúcom rezorte je iba 37 izieb, reštaurácia, bazén, detský bazén, masáže, možnosť transferu hydroplánom.

- Pláž: priamo na pláži Hao Laem Beach.

- Zábava a šport: šnorchlovanie, potápanie, požičovňa bicyklov, rybárčenie, masáže, výlety po okolitých ostrovoch (island hopping).

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: vetrák alebo klimatizácia, balkón / terasa, DVD / VCD prehrávač, televízor, kúpeľňa s toaletou, moskytiéra, sušič vlasov, trezor. Základné izby nemajú klimatizáciu.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KRABI: Raňajky, transfer na letisku v Bangkoku, odlet do Krabi. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - KRABI: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 9 - KRABI – KO MOOK: Raňajky, transfer do prístavu, prejazd loďou na ostrov Ko Mook, transfer do hotela, ubytovanie.

deň 10 - KO MOOK: Raňajky. Voľný program na tomto kľudnom tropickom ostrove.

deň 14 - KO MOOK - KRABI – BANGKOK – PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Lodné a pozemné transfer na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -