Vyhľadávanie zájazdu

Regina Swiss Inn Resort **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Regina Swiss Inn Resort **** Egypt Hurghada

Poloha - Hotel leží v obľúbenom letovisku Hurghada na pešej zóne s množstvom obchodikov. Letisko je vzdialené 5km a centrum mesta 10km.

Vybavení - Hotel po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícií vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácia a la carte s kuchyňou talianskou, rybými špecialitami a medzinárodnou, lobby bar, plážový bar, bar pri bazéne, maurská kaviareň, sport bar, obchody, konferenčná sála, kaderníctvo, kozmetický salón, Wifi, čistiareň.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, Tv , trezor, minibar, balkón alebo terasa, V štandardnej izbe (premium) možnosť jednej prístelky. Na vyžiadanie je k dispozícií tiež izba typu diplomatic suite s možnosťou ubytovania viacero osôb.

Pláž - Hotel leží priamo pri piesočnatej pláži. Lehátka a slnečníky k dispozícií zdarma.

Sport - Vonkajšie bazény (niektoré v zimnom období vyhrievané), šmýkľavky a tobogány, krytý bazén, masáže, para, turecké kúpele, sauna, aerobic, plážový volejbal, billiard, fitness centrum, potápačské centrum, stolný tenis, minigolf, vodné športy.

Stravování - All inclusive

Děti - bazén, miniklub, ihrisko

Poznámka - Do Egypta je možné cestovať len s pasom platným ešte minimálne 6 mesiacov po návrate.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -