Vyhľadávanie zájazdu

Regnum Carya Golf Hotel ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Regnum Carya Golf Hotel ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 35 km Najbližšie mesto (km): 5 km Belek Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 320 m

Základné informácie - Prepychový komplex je synonymom luxusu, relaxu a pohodlia. Na viac ako milióne m2 ponúka všetko, aby sa pobyt v ňom stal neopakovateľným zážitkom. Súčasťou areálu je známe a kvalitné golfové ihrisko Carya Golf Club, ako aj kongresové centrum. Na svoje si tu prídu nielen vyznávači golfovej kultúry, ale i všetci, ktorí túžia po oddychu v lone prírody. Environmentálny rozmer hrá v celom rezorte dôležitú úlohu, archikektúrou počnúc a parkovými úpravami končiac. Osobitnú pozornosť v hoteli venujú párom na svadobnej ceste.

Poloha - Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 45 km od centra Antalye a 5 km od nákupných možností v Beleku. 

Vybavenie izieb - Komfortne zariadené izby v hlavnej budove sú vybavené balkónom, prípadne terasou, ak ide o golfové izby, ďalej SAT-TV, denne dopĺňaným minibarom, telefónom, trezorom, AC, Wi-Fi, súpravou na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s WC a fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Súkromná piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 320 m. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - K dispozícií je hlavná reštaurácia s jedlami domácej a medzinárodnej kuchyne, à la carte reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a na pláži.

Pre deti - Je možné využívať destké kluby rozdelené podľa veku detí (4-6r., 7-12r., 13 – 17r.), detský bazén (vnútorný i vonkajší), detské ihrisko, detskú diskotéku, animácie, detské menu, aqua park. Detský kočík je k dispozícii za depozit. 

Šport a zábava - Bez poplatku môžete využívať denné a večerné animácie, vonkajšie i vnútorné bazény vrátane bazénu s umelými vlnami, vodná gymnastika, bocciu, šípky, streľba z luku, stolný tenis, lekcie brušných a latinskoamerických tancov, zumbu, pilates, basketbal, posilňovňu siete Les Mills a futbal. Futbalové ihriská vybudované podľa štandardov FIFA sú domovom unikátnej futbalovej školy klubu Chelsea. Túto službu možno využiť za poplatok. Spoplatnené sú tiež vodné športy na pláži, adventure park, biliard, bowling, herňa, kurzy potápania či použitie tenisových kurtov. Exkluzívny Carya Golf Club podľa návrhu spoločnosti Thomson Perrett & Lobb sa pýši tým, že hostí medzinárodné golfové podujatia a ako prvý v európskom golfovom regióne a stále jediný v oblasti ponúka aj možnosť nočnej hry.

Wellness - Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ, parný kúpeľ, ľadovú fontánu , oddychovú zónu a saunu. Za poplatok sú masáže, procedúry v tureckých kúpeľoch, starostlivosť o pleť a telo, salón krásy.

Koncept - Koncepty All Inclusive, Luxury All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web -  www.regnumhotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -