Vyhľadávanie zájazdu

Regnum Carya Golf Hotel ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Regnum Carya Golf Hotel ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 30 km Najbližšie mesto (km): 5 km Belek Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha - Hotel sa nachádza 30 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 35 km od centra Antalye a 5 km od nákupných možností v Beleku. 

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené balkónom, TV, minibarom, telefónom, trezorom, klimatizáciou, Wi-Fi, súpravou na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s WC a fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Súkromná piesočnatá pláž na nachádza na konci areálu hotela. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú bez poplatku.

Strava - K dispozícií je niekoľko reštaurácií s jedlami domácej a medzinárodnej kuchyne, à la carte reštaurácie a niekoľko barov, vrátanie barov pri bazéne a na pláži a snack barov.

Pre deti - K dispozícií je detský a tínedžerský klub, aquapark, detský bazén, ihrisko, detská diskotéka, animácie a detské menu.

Šport a zábava - Bez poplatku môžete využívať denné a večerné animácie, vodnú gymnastiku, volejbal, tenisové kurty, posilňovňu, či futbalové ihriská. Spoplatnené sú vodné športy, adventure park, golfové ihrisko, herňa, kurzy potápania a osvetlenie tenisových kurtov.

Wellness - Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ, saunu a jacuzzi. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncepty All Inclusive, Luxury All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -