Vyhľadávanie zájazdu

Réunion - Maurícius - SeychelyTermíny a ceny

Réunion - Maurícius - Seychely

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet na Maurícius.

deň 2 - MAURÍCIUS: Prílet na ostrov Maurícius. Večera.

deň 3 - MAURÍCIUS: Raňajky. Odchod na celodenný výlet do hlavného mesta - Port Louis a prehliadku botanickej záhrady Pamplemoussees. V Port Louis navštívite trh a tamilských chrám. Po obede možnosť nákupov či návštevu slávneho múzea Blue Penny so svetoznámymi exponátmi známok Modrý a Červený Mauritius. Návrat do hotela. Večera a nocľah.

deň 4 - MAURÍCIUS: Raňajky. Odchod do južnej časti ostrova - návšteva vyhasnutého kráteru sopky, mestečka Curepipe a dielne na výrobu modelov historických plachetníc. Voľno na nákup suvenírov či veľmi lacného značkového textilu (Ralph Lauren, Polo). Po obede zastávka pri nádrže Grand Bassin - posvätného pútnického miesta hinduistickej komunity, vodopádov Chamarel, zastávka pri sedemfarebnej vulkanickej pôde. Návrat späť do hotela. Večera a nocľah.

deň 5 - MAURÍCIUS: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

deň 6 - MAURÍCIUS - RÉUNION: Raňajky, transfer na letisko a prelet na ostrov Réunion. Po prílete odchod na vrchol sopečného kužeľu Maido s nezabudnuteľnými výhľadmi na oceán a do vnútrozemia ostrova. Cesta k vrcholu je lemovaná liehovarmi kvetinových esencií. Zastávka na obed. Neskoro popoludní návrat na pobreží, ubytovanie v letovisku St. Gilles, voľno na, relaxáciu, večera. Nocľah.

deň 7 - RÉUNION: Raňajky. Odchod do horskej oblasti Cilaos. Prejazd pozdĺž juhozápadného pobrežia s následným stúpaním do horskej oblasti Cilaos úzkou kľukatou cestou s prekrásnymi výhľadmi na krajinu. Príjazd do Cilaos, ktoré je známe teplými prameňmi, vodopádmi a je ideálnou oblasťou na výlety, trekking a pozorovanie nádhernej prírody. Krátka prechádzka na "Zázračnú skalu" s fascinujúcim výhľadom do údolia. Prehliadka mestečka Cilaos s tradičným domom s výrobou výšiviek. Obed v miestnej reštaurácii. Ubytovanie v horskom hoteli, večera, nocľah.

deň 8 - RÉUNION: Raňajky. Odchod k sopečnému kužeľu Piton de La Fournaise. Prejazd do Plaine de Sables - obrovského nánosu lunárneho vzhľadu. Prejazd na Pas de Bellecombe s výhľadom na sopečný kužeľ Piton de La Fournaise. Popoludní návšteva Múzea sopky. Ubytovanie v horskom hoteli, večera, nocľah.

deň 9 - RÉUNION: Raňajky. Návšteva Salazie, vulkanickej kaldery s údoliami, ktoré sa tiahnu do dĺžky 10 km. Krátka prechádzka, návšteva kreolského obydlia. Obed. Popoludní odchod do hlavného mesta St.Denis. Ubytovanie, čas na odpočinok, nákupy prechádzky po meste. Večera. Nocľah.

deň 10 - RÉUNION - SEYCHELY: Skoré raňajky, transfer na letisko a prelet na Seychelské súostrovie. Prílet na ostrov Mahé. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno, večera. Nocľah.

deň 11 - MAHÉ : Raňajky. Odchod do hlavného mesta Victoria, kde si prezriete trh, katedrálu, botanickú záhradu. Prejazd najvyšším pohorím ostrova na čajovú plantáž. Ochutnávka čaju. V južnej časti ostrova zastávky na fotografovanie a obed. Na záver návšteva trhu. Večera. Nocľah na Mahé.

deň 12 - MAHÉ - PRASLIN: Raňajky. Transfer do prístavu a plavba katamaránom na ostrov Praslin. Transfer do hotela. Voľno na kúpanie. Večera. Nocľah.

deň 13 - PRASLIN: Raňajky. Odchod na návštevu farmy na spracovanie perál, prehliadka národného parku Vallee de Mai so svetoznámymi endemickými palmami Coco de Mer, produkujúce najväčšie orechy na svete. Pozdĺž severného "Zlatého pobrežia", dôjdete na najkrajšiu pláž ostrova Anse Lazio. Po obede voľno na kúpanie a relaxáciu. Následný transfer do hotela večera a nocľah.

deň 14 - LA DIGUE: Raňajky. Prejazd loďou na susedný ostrov La Digue. Typickým povozom prejdete do L 'Union Estate, prezriete si vanilkovú a klinčekovú plantáž, navštívite pôvodný zrekonštruovaný koloniálny dom, uvidíte obrie korytnačky a jednu z najkrajších pláží sveta. Po obede voľno na kúpanie. Preprava loďou späť na ostrov Praslin, transfer do hotela, večera a nocľah.

deň 15 - SEYCHELY - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Individuálne voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Vo večerných hodinách transfer na letisko a prelet na ostrov Mahé. Odlet do Európy.

deň 16 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -