Vyhľadávanie zájazdu

RG Naxos **** Taliansko, Sicília Giardini NaxosTermíny a ceny

RG Naxos **** Taliansko, Sicília Giardini Naxos

Zažite krásu Sicílie v hoteli RG Naxos. Tento zrenovovaný štvorhviezdičkový plážový hotel v Giardini Naxos v dosahu Taorminy a Etny prináša pre Vás to najlepšie zo stredomorskej kultúry a pohostinnosti. Vychutnajte si výhľad na pobrežie Catania alebo majestátnu horu Etna na juhu.


Poloha:
Hotel sa nachádza priamo na pláži približne len 1 km od centra Naxos s niekoľkými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Neďaleko hotela (100m) je zastávka autobusu, ktorý vás privezie do 5 km vzdialeného mesta Taormina (cca 25 min. pešej chôdze). Z letiska v Catanii trvá transfer cca 50 min. (60 km).

Vybavenie:

6-poschodová budova, 296 izieb, recepcia, vstupná hala s WiFi, 2 reštaurácie (Panarea a La Sciara), vináreň, cukráreň, lobby bar, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, 24hod. fitness. Za poplatok: SPA cetrum, masáže, kaderníctvo, tenis, obchod so suvenírmi, čistiareň.Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou prístelky (32 m2, na 1. a 2. poschodí), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby (32 m2, max. 2+1, na 1. a 2. poschodí), deluxe izby (32 m2, max 2+1, na 3. až 5. poschodí, papuče, kávovar/čaj), klimatizácia, kúpeľňa, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, trezor, balkón. Za poplatok: minibar, detská postielka 20€/deň.Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Za poplatok: polpenzia, obed podavané formou výberu z menu, vináreň, cukráreň, lobby bar. Od 6.8. možná iba polpenzia.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na súkromnej pláži, ktorá je vybudovaná a poskytuje návšteníkom možnosť jedál a nápojov v plážovom bare. Plážový servis 2 ležadlá s 1 slnečníkom na izbu majú hoteloví hostia ubytovani v superior alebo deluxe izbach zadarmo. Hoteloví hostia ubytovaní v štandardných izbách majú v prípade záujmu plážový servis spoplatnený 15€ (set na deň).

GR Naxos

Upozornenie:

Aktuálne podmienky cestovania do Talianska - TU 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Catania - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení vo výške cca 2-5€/osoba/deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené.

Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava.
Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.

Nepovinný príplatok za privátny transfer autom pre max 3 osoby 1 cesta. Buď na trase letisko Catania - hotel alebo hotel - letisko Catania. V prípade záujmu o privátny transfer na obe trasy je nutné započítať poplatok 2x.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -