Vyhľadávanie zájazdu

RIU Creole **** Maurícius Le MorneTermíny a ceny

RIU Creole **** Maurícius Le Morne

RIU Creole **** - Popis: hotel RIU Creole s 313 izbami sa nachádza na polostrove Le Morne v juhozápadnej časti ostrova, na úpätí majestátneho Mont Brabant – symbolu ostrova Maurícius. Ide o rezort, ktorý bol v roku 2014 kompletne zrekonštruovaný. Od letiska je vzdialený cca 60 km, od hlavného mesta Port Louis cca 45 km, a od najbližšieho golfového ihriska cca 10 km.

- Vybavenie: k dispozícii je vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s vonkajším posedením, ázijská i indická reštaurácia, lobby bar, bar v salóniku i na pláži, 2 vonkajšie bazény s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi, detský bazén so šmýkľavkou, terasa na opaľovanie, detský klub a ihrisko, SPA centrum s rôznymi procedúrami, kaderníctvom, kozmetickým salónom a masážami (za poplatok), vírivka a hammam zdarma, bezplatné Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela, obchod so suvenírmi.

- Pláž: nádherná piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

- Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum (masáže, sauna, hammam, jacuzzi, kaderníctvo, salón krásy), vodné športy, paddle board, windsurfing, jazda na kajaku, šnorchlovanie alebo surfovanie (za poplatok katamarán, plavba za delfínmi), plážový volejbal, exkluzívny ateliér RiuArt, denné animačné programy, živá hudba každý večer, diskotéka (vstup a nápoje zdarma), karaoke šesť dní v týždni, golf na blízkom ihrisku Paradis Golf Club.

- Stravovanie: All inclusive – k dispozícii 24 hodín denne, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu (3 x za týždeň tématické večere), Ál la carte indická a ázijská reštaruácia (nutná rezervácia vopred) ľahké občerstvenie 24 hodín denne, nealkoholické nápoje i miestne alkoholické nápoje, ako i vybrané zahraničné nápoje. Počas večere sa pánom odporúča formálne oblečenie (bez krátkych nohavíc a trička).

- Vybavenie izieb: komfortné izby s bočným výhľadom na more sú vybavené klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchou/vaňou, WC, fénom), SAT-TV, telefónom, trezorom, Wi-Fi, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, balkónom alebo terasou. V základnej cene je izba typu Double partial sea view.

- https://www.riu.com/en/hotel/mauritius-island/morne-brabant/hotel-riu-creole/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -