Vyhľadávanie zájazdu

Riu Paradise Island **** Bahamy Paradise IslandTermíny a ceny

Riu Paradise Island **** Bahamy Paradise Island

Riu Paradise Island ****, Paradise Island - Popis: hotel sa nachádza asi 3 km od Nassau, medzinárodné letisko 25 km

- Vybavenie: klientom sú k dispozícii 4 reštaurácie (japonská reštaurácia Tengoku, Steakhouse Bahamas, Sir Alexander). K vonkajšiemu vybaveniu patrí bazén, jacuzzi, pool bar Soca. Ležadlá a uteráky pri bazéne zdarma. Súčasťou areálu je boutique, kaderníctvo, fitness centrum.

- Pláž: prekrásna pláž s bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: tenisový kurt, fitness centrum, sauna, whirlpool, stolný tenis. Na pláži vodné športy za poplatok. Neďaleko hotela je golfové ihrisko. Večer živá hudba alebo zábavná show.

- Stravovanie: All inclusive - bufetové raňajky, obedy, večere. Výber alkoholických a nealkoholických nápojov 24 hodín denne.

- Vybavenie izieb: kúpelňa, WC, sušič vlasov, klimatizácia, satelitný TV, budík, telefón, trezor, minibar, balkón s výhľadom na more.

- https://www.riu.com/en/hotel/bahamas/paradise-island/hotel-riu-palace-paradise-island/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom a let do Nassau. Privítanie na letisku. Ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt pri mori s možnosťou výletov a športového vyžitia. Bahamy sú známe ako raj potápačov. Večer je možné stráviť v niektorej z miestnych reštaurácii, kasíne alebo pri hotelovom bazéne pri pohári dobrého miestneho rumu. Na vyžiadanie spracujeme ponuku pobytu na niektorom z osamelých ostrovčekov ďaleko od civilizácie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Transfer na letisko a odlet do Prahy (Viedne).

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -