Vyhľadávanie zájazdu

Rixos Premium Belek ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Rixos Premium Belek ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 35 km Najbližšie mesto (km): Belek 5 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha - Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 5 km od mesta Belek.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Hotel leží priamo na súkromnej piesočnatej pláži. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, pavilóny sú za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Pre deti je mini klub, denné a večerné animácie, detský bazén, detské ihrisko, kino, detská diskotéka, detská postieľka, detské stoličky a menu v reštaurácii, športové aktivity počas dňa.

Šport a zábava - Zdarma využite denne a večerne animácie, akvapark, tenis, plážový volejbal, šípky, športove aktivity počas dňa. Osvetlenie tenisového kurtu a vodne športy sú za poplatok.

Wellness - Bez poplatku využite parný kúpeľ, saunu, turecký kúpeľ. Za poplatok sú masáže a ostatne služby SPA centra.

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - http://premiumbelek.rixos.com/

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -