Vyhľadávanie zájazdu

Rixos Premium Dubai ***** Spojené arabské emiráty DubajTermíny a ceny

Rixos Premium Dubai ***** Spojené arabské emiráty Dubaj

Rixos Premium Dubai ***** - POPIS: 35-poschodový štýlový luxusný hotel je situovaný v Jumeirah Beach Residence. Ponúka panoramatický výhľad na krásnu pláž i na „Dubajské oko“. Je to vynikajúci mestský hotel s množstvom technických vymožeností a moderným dizajnom. Nachádza sa v blízkosti „Dubai The Walk“ a „Marina Mall“, svetoznáme nákupné centrum „Mall of the Emirates“ je od hotela vzdialené len 15 minúť, „Burj Khalifa a The Dubai Mall“ 25 minút, „Bollywood Parks a Legoland“ 30 minút. Cesta na letisko trvá asi 40 minút.

- VYBAVENIE: vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, 9 reštaurácií a barov (steakhouse, americké burgre, stredomorská reštaurácia, talianska reštaurácia, turecká a medzinárodná kuchyňa, snacky, múčniky a nápoje v Crystal Lounge, bar so živou hudbou, plážový klub), bazén, detský bazén, slnečná terasa, príjemná záhrada, fitness centrum, prírodné SPA centrum, nákupná zóna, business centrum, zmenáreň, úschovňa batožiny, Wi-Fi pripojenie.

- PLÁŽ: súkromná piesková pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky i osušky sú k dispozícii pri bazéne aj na pláži.

- ZÁBAVA A ŠPORT: tematické a animačné programy, bazén, detský bazén, fitness centrum, plážový volejbal, nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži (za poplatok), SPA centrum, výlety do okolia a nákupy v centrách.

- STRAVOVANIE: raňajky formou bufetu, možnosť polpenzie alebo plnej penzie za príplatok.

- VYBAVENIE IZIEB: 414 moderne zariadených izieb s panoramatickými oknami disponuje Wi-Fi, klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa s vaňou, sprchou a WC), toaletnými potrebami, SAT-TV, rádiom, telefónom, setom na prípravu kávy a čaju, minibarom a trezorom.

deň 1 - BRATISLAVA - DUBAJ : Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - POBYT V DUBAJI : Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -