Vyhľadávanie zájazdu

Rixos Sungate ***** Turecko KemerTermíny a ceny

Rixos Sungate ***** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: 50 km Antalya Najbližšie mesto (km): 15 km Kemer Typ pláže: piesočnato- kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Rixos Sungate rezort ponúka svojim klientom nebývalý luxus v objatí tyrkysového mora a pohoria Taurus. Tento unikátny rezort sa postará o to, aby pobyt v ňom bol pre všetkých hostí nezabudnuteľným zážitkom, ktorý vám prinesie dokonalý oddych a relax ako i nikdy nekončiacu zábavu a dobrodružstvo, ktoré sú prinášané vždy  so zreteľom na tú najvyššiu kvalitu. Hotelový rezort sa skladá z niekoľkých budov, hlavných reštaurácií, množstva a la carte reštaurácií, nachádza sa tu bohaté wellness centrum, aquapark, zábavné atrakcie a celodenné a večerné animácie Vás zabavia počas dovolenky. Hotel disponuje aj konferenčnou sálou s kapacitou až do 6000 osôb a Wifi pripojením v celom rezorte.

Poloha - Hotel sa nachádza 50 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 25 km od centra Antalye, 2 km od nákupných možností v stredisku Beldibi. Kemer je od hotela vzdialený 15 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené Wi-Fi pripojením, trezorom, klimatizáciou, telefónom, SAT-TV, mini barom, sušičom vlasov a vlastnou kúpeľnou so sprchou a WC. Hotel disponuje aj izbami pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Prekrásna piesočnato - kamienková pláž sa nachádza pred hotelom. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavné reštaurácie ponúkajú jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, počas pobytu využite rôzne druhy a la carte reštaurácii, snack reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Pre deti bude pobyt v Rixos Sungate rozprávkovým zážitkom a nikdy nekončiacou zábavou. Pre deti  sú pripravené tie najrozmanitejšie aktivity. V hoteli sa nachádza aquapark, kino, mini disco, mini farma, mini golf, tanečná akadémia, Rixy Kingdom ihrisko, detská pláž, adventure park, detský bufet. Stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Pre Rixos Sungate sú slová zábava a dobrodružstvo jedným svojim klientom ponúknuté v takej miere, že nebudete vedieť, ktorú atrakciu si vybrať ako prvú. Hostia môžu bez poplatku využiť  vonkajšie a vnútorné bazény, aquapark, fitness centrum, vodný aerobic, tanečné kurzy, pilates, zumba, strečing, nordic walking, kangoo jumps, biliard, šípky, boccia, šach, stolný tenis, futbal, basketbal, plážový volejbal, playstation, koncerty, tanečné predstavenia, zábavné programy, spevákov a umelcov. Za poplatok sú vodné športy, bowling, počítačová herňa.

Wellness - Bez poplatku môžu klienti využiť bazény, saunu, turecký kúpeľ, parný kúpeľ. Za poplatok sú k dispozícii masáže, hydroterapia, starostlivosť o pleť a telo, salón krásy a kaderníctvo.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - www.rixossungate.com 

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -