Vyhľadávanie zájazdu

Royal Adam Eve Hotels ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Royal Adam Eve Hotels ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 35 km Najbližšie mesto (km): Belek 1 km Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Adam & Eve dá Vašej dovolenke iný rozmer. Pre spokojnosť svojich hostí poskytuje hotel zábavu na vysokej úrovni, luxusné párty so svetelnými show a sprievodom slávnych DJov. Hotel je určený iba pre dospelých (16+).

Poloha - Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 45 km od centra Antalye, 1 km od centra mesta Belek.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Honeymoon Design room je určená pre novomanželov, hostia sa musia preukázať sobášnym listom, nie starším ako 90 dní. Ladies Design room je určená len pre dámske zloženie na izbe. Romantic Couple room je určená pre páry. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.       

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie; k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

Pre deti - Hotel je určený len pre dospelých (16+).

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, ranná gymnastika, kurzy tanca, step aerobik, strečing, boccia, plážový volejbal, stolný tenis, mini futbal, vodné pólo, yóga, squash, tenisové kurty, fitnes centrum, pilates, šípky.

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - www.adamevehotel.com 

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -