Vyhľadávanie zájazdu

Royal Alhambra Palace ***** Turecko ČolakliTermíny a ceny

Royal Alhambra Palace ***** Turecko Čolakli

Popis - Vzdialenosť od letiska: 40 km Antalya Najbližšie mesto (km): 9 km Side Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Royal Alhambra Palace je významné a jedinečné dovolenkové stredisko s pokojnou atmosférou, nádhernými záhradami, súkromnou plážou, detskými bazénmi obklopenými stromami, vďaka ktorým hostia môžu pohodlne odpočívať ako doma. Fascinujúci architektonický dizajn, chodníky siahajúce až po pláž a bazény s nimi spojené v záhrade, ktorá je navrhnutá špeciálne na zjednotenie celého komplexu. Koncept hotela je založený na funkčnosti, pocite pohodlia a pokoja, vizuálneho a duchovného mieru.

Poloha - Hotel sa nachádza 40 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 14 km od centra Manavgatu, 9 km od centra Side.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá a slnečníky sú bez poplatku, osušky sú za depozit, výmena za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícií je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Deťom slúži detský bazén, detský mini klub, detské animácie, detská diskotéka, akvapark, lunapark, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, ranná gymnastika, kurzy tanca, step aerobik, stolný tenis, boccia, fitnes centrum, vodné hry, šíky, vodná gymnastika, vodné pólo. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - www.royalalhambrapalace.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -