Vyhľadávanie zájazdu

Royal Central The Palm ***** Spojené Arabské Emiráty Dubaj, Palm IslandTermíny a ceny

Royal Central The Palm ***** Spojené Arabské Emiráty Dubaj, Palm Island

Hotel bol otvorený v roku 2018 a okrem luxusu ponúka klientom príjemnú atmosféru či kvalitné služby personálu. Užite si na pláži vodné športy alebo oddych pri bazéne.

Poloha:
Hotel sa nachádza v Dubaji, Palm Island. Dubai Marina, je vzdialená asi 15 km a nákupné možnosti v Dubaj Mall asi 20 km. Hotel leží približne 42 km od medzinárodného letiska v Dubaji (DXB).

Vybavenie:
9- poschodová hlavná budova, 207 izieb, lobby s WiFi, 3 výťahy, reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (medzinárodná, japonská, coffee), bar, bazén, detský bazén, detské ihrisko, fitnes, sauna. Za poplatok: masáže, kaderníctvo.

Ubytovanie:
2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky (30 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., deluxe izby s možnosťou 1 prístelky (35 m2), premium izby s možnosťou 1 prístelky (35 m2), klimatizácia, kúpelňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, WiFi, minichladnička, trezor, set na kávu a čaj. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusiive. Raňajky 07:00 - 10:30, obedy 12:30 - 15:30 , večere 19:00 -22:30 formou bufetu/a´la carte.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na pláži. Plážový servis je k dispozícií zadarmo.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Royal Central The Palm


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -