Vyhľadávanie zájazdu

Royal Island Resort Beach Villa ***** Maledivy Baa AtolTermíny a ceny

Royal Island Resort Beach Villa ***** Maledivy Baa Atol

Royal Island Resort *****, Maledivy-Baa atol - Popis: pokojné a luxusné ubytovanie v 150 plážových vilkách; najnovší rezort z príbuzenskej skupiny Sun a Paradise Island otvorený v roku 2001; vzdialenosť 110 km severozápadne od letiska v Malé; transfer 40 min. hydroplánom. transfer cca 20 min. vnútroštátnym lietadlom a následne 5 min. rýchlym člnom.

- Vybavenie: niekoľko reštaurácií (ázijské špeciality, medzinárodná kuchyňa), niekoľko barov, internetová kaviareň, sladkovodný bazén, detský bazén, sauna, vírivka, masáže, obchody so suvenírmi, klenotníctvo, salón krásy.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: potápačské centrum, vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, kanoe), šnorchlovanie, rybárčenie, aerobik, basketbal, kurty na tenis a squash, stolný tenis, bedminton, plážový volejbal, biliard, karaoke, zábavné tematické večery pre hotelových hostí.

- Stravovanie: plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu. All Inclusive (za príplatok) – raňajky, obedy, večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, nealko nápoje, základný výber alkoholických nápojov.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, kúpeľňa s WC, fén, TV, minibar, kávovar, trezor, balkón. V základnej cene je ubytovanie typu Beach Villa.

- Max. 3 osoby na izbe.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -