Vyhľadávanie zájazdu

Royal Island Resort - Beach Villa ***** Maledivy Baa AtolTermíny a ceny

Royal Island Resort - Beach Villa ***** Maledivy Baa Atol

Royal Island Resort & Spa ***** - Popis: najnovší rezort (900 x 220 metrov) z príbuzenskej skupiny Sun a Paradise Island otvorený v roku 2001, poskytuje pokojné a luxusné ubytovanie v 150 plážových vilkách. Vzdialenosť 118 km severozápadne od letiska v Malé, transfer cca 30 minút vnútroštátnym lietadlom a následne 10 minút člnom.

- Vybavenie: niekoľko reštaurácií (ázijské špeciality, medzinárodná kuchyňa), niekoľko barov, internetová kaviareň, sladkovodný bazén, detský bazén, SPA, potápačská škola PADI, obchod so suvenírmi, klenotníctvo, salón krásy.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: potápačské centrum, vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, kanoe), šnorchlovanie, rybárčenie, aerobik, basketbal, kurty na tenis a squash, stolný tenis, bedminton, plážový volejbal, biliard, Araamu SPA centrum, karaoke, zábavné tematické večery pre hotelových hostí.

- Stravovanie: plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii Maakanaa, All Inclusive (za príplatok). V resorte sú tieto reštaurácie a bary: Raabondhi (maldivská, morské plody), Palm Terrace (otv. 24 hodín denne, nápoje a ľahké občerstvenie, sendviče, snacky), Boli Bar (otv. 24 hodín denne), Pool Bar (pri bazéne, koktejly, drinky, pivá), Fun Pub (bar so živou hudbou, karaoke, biliardom).

- Vybavenie izieb: hotelová služba, plážový uterák, klimatizácia, kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, minibar, trezor, terasa, stropný ventilátor, Wi-Fi. V základnej cene je ubytovanie typu Beach Villa.

- Maximálne 2 dospelé a 2 deti do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

- https://www.villahotels.com/en/resort/royal-island

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -