Vyhľadávanie zájazdu

Royal Lanta Resort Ko Lanta - Anda Resort Ko Lipe ThajskoTermíny a ceny

Royal Lanta Resort Ko Lanta - Anda Resort Ko Lipe Thajsko

Anda Resort ***, Ko Lipe(Thajsko) - Popis: rezort Anda sa nachádza v parku Tarutao National Marine Park. Je vzdialený hodinu jazdy motorovým člnom od prístavu Langkawi Telaga. Rezort skladajúci sa z niekoľkých víl v tradičnom balijskom štýle je situovaný na pokojnom južnom konci pláže Sunrise Beach.

- Vybavenie: rezort má reštauráciu pod holým nebom podávajúca špeciality thajskej i medzinárodnej kuchyne, plážový bar, kaviareň podávajúci ľahké občerstvenie počas dňa, vo verejných priestoroch je na dostupné Wi-Fi pripojenie.

- Pláž: na pláži s bielym pieskom.

- Zábava a šport: šnorchlovanie, potápanie, rybárčenie.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: priestranné vily majú krásny interiér s kvalitným teakovým nábytkom a vlastnú terasu s vonkajším posedením. Sú vybavené posteľami s nebesami, trezorom a župany, klimatizáciou, minibarom, TV so satelitom.

- https://andaresort.com/

Royal Lanta Resort ***, Ko Lanta - Popis: veľmi príjemný hotel je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Je obklopený bujnou tropickou záhradou, ktorá dáva každému hosťovi svoje súkromie a pocit nádhernej prírody okolo seba. Leží na pláži Klong Dao. Hotel sa skladá z dvojposchodových pavilónov, z ktorých je výhľad do záhrady alebo okolitej prírody. Ponúka 48 izieb, v základnej ponuke sú izby typu deluxe.

- Vybavenie: reštaurácia, bar, obchod, kaviareň, konferenčná miestnosť, zmenáreň, čistiareň, trezor na recepcii, pripojenie k internetu za poplatok.

- Pláž: piesočnatá priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: 2 bazény s výhľadom na pláž a do okolitej prírody, masážne a relaxačné centrum, salón krásy, požičovňa bicyklov.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, TV, chladnička, kúpeľňa s WC.

-

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku..

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK – KO LANTA: Raňajky, transfer na letisku v Bangkoku, prelet na Krabi, transfer mikrobusom na ostrov Ko Lanta.

deň 5 - KO LANTA: Raňajky. Voľný program na ostrove Ko Lanta.

deň 9 - KO LANTA – KO LIPE: Raňajky, transfer do prístavu, cca 3 hodinový prejazd loďou na ostrov Ko Lipe, ubytovanie.

deň 10 - KO LIPE: Raňajky. Voľný program na Ko Lipe. Stále obľúbenejšia ostrov v najjužnejšej časti Thajska s dlouvými plážami a dobrými podmienkami pre šnorchlovanie.

deň 14 - KO LIPE - KRABI - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Lodné a pozemné transfer na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -